„Odpowiedzialność spoczywa na mnie!”: Adele rozpłakała się, wspominając rozwód z Simonem koneckim

Rozmowa okazała się dramatyczna i rozdzierająca serce

Hollywoodzka gwiazda o brytyjskich korzeniach zgodziła się wziąć udział w projekcie bliskiej przyjaciółki. Rozmawiała z Jamesem, prowadziła samochód i śpiewała do kilku piosenek. Rozmowa okazała się dramatyczna, ponieważ 44-letni Corden znalazł się wśród bliskich osób piosenkarki, które pomogły jej przetrwać rozstanie z biznesmenem Simonem Koneckim. Para oficjalnie zakończyła postępowanie rozwodowe w marcu 2021 roku.

Następnie Adele wraz z 10-letnim synem Angelo pojechała na rodzinne wakacje z Jamesem, jego żoną Julią Carey i trójką dzieci. „Kiedy pojechaliśmy do domu, mój nastrój się zmienił, to było jak pierwszy rok po rozstaniu z Simonem. Wtedy poczułam, że powinnam być odpowiedzialna za to, że jestem tylko dorosła. Ty, Jules i dzieci byliście integralną częścią opieki nad mną i Angelo” – powiedziała Adele ze łzami w oczach.

Następnie po raz pierwszy ujawniła, że ​​wers w jej piosence „I Drink Wine” został zainspirowany przez Cordena po tym, jak on sam zwrócił się do piosenkarza o radę. Showman miał trudny okres w życiu i poważnie myślał o powrocie z USA do Wielkiej Brytanii.
„Werset został zainspirowany rozmową, którą odbyliśmy z tobą 4 stycznia 2020 r., kiedy byliśmy na wakacjach z naszymi dziećmi. Wcześniej wszystko decydowałeś z humorem, mówiłeś: „Szczęście jest z tobą!” w każdym biznesie, który zrobiłem. Zawsze taki byłeś, byłeś ze mną jak dorosły, ty i Julia zawsze dawaliście mi tę radę ”- cytuje piosenkarza Daily Mail.

Według zdobywczyni Oscara bardzo martwiła się o swojego przyjaciela i czuła się w niebezpieczeństwie, ponieważ nawet on, którego uważała za tak mądrego i mądrego, był w trudnej sytuacji. „Poszedłem do studia, napisałem to, zaśpiewałem na telefonie i wysłałem do ciebie, i pamiętam, jak powiedziałeś:„ Tak się czułem ”- wspomina Adele.


„To było wszystko, co czułem tego dnia. Byłem zdumiony, jak udało ci się znieść wszystko, przez co przechodziłem. Właśnie pokazałeś moje życie w wierszach” – dodał Corden. Aktor i prezenter telewizyjny powiedział, że udział w hicie właściciela 15 nagród Grammy był „przywilejem”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: