„Ona ma złamane serce”: Vincent Cassel zerwał z Tiną Kunakey po 5 latach małżeństwa

Miejmy nadzieję, że rozwód nie wpłynie zbytnio na ich córkę!

Kilka lat temu fani francuskiego aktora Vincenta Cassela byli zdenerwowani wiadomością o rozwodzie Cassel z Monicą Bellucci. Byli jeszcze bardziej rozczarowani, gdy okazało się, że Vincent zaczął spotykać się z Tiną Kunakey, a później nawet się z nią ożenił.

Ale wkrótce fani przyzwyczaili się do nowej pary, a nawet zaczęli się cieszyć, że aktor zobaczył, jak szczęśliwy jest ze swoją nową żoną. Wydawali się być jedną z najsilniejszych par celebrytów i nie sposób było zniszczyć ich małżeństwa. Rzeczywistość jest jednak dużo bardziej gorzka.

6 kwietnia w Internecie rozeszła się wiadomość o rozwodzie Cassel i Kunakey. Jako pierwszy poinformował o tym Daily Mail.

Francuski aktor nie pogratulował swojej żonie urodzin, ale nigdy nie robił tego publicznie, więc nie trzymajmy się tego. Bardziej niezwykłe jest to, że aktor usunął wszystkie zdjęcia Kunakeya ze swoich kont społecznościowych, pozostawiając tylko zdjęcia siebie i swoich dzieci.

Niektóre źródła podają, że są w separacji już od kilku tygodni. Znawca wspomniał, że Tina miała złamane serce, co ujawnia, że ​​to Vincent zerwał z kobietą. Do tej pory nie było oficjalnego rozwodu.

Sami małżonkowie odmawiają jakichkolwiek komentarzy na temat swojego życia małżeńskiego. Ale fani wciąż są pewni, że małżeństwo pary jest na skraju. Tina i Vincent nie zostali zauważeni razem publicznie ani na żadnej innej imprezie.

Nadal nie mamy pojęcia, co mogło spowodować rozpad tej pięknej pary. Są ludzie, którzy uważają, że to tylko plotki. Mamy tylko nadzieję, że Tina i Vincent znajdą wspólny język dla dobra ich córki – 4-letniej Amazonie Cassel.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: