„Ciężarna Lindsay Lohan po raz pierwszy pokazała swój zaokrąglony brzuch!” Zdjęcie gwiazdy w obcisłej sukience bardzo ucieszyło fanów

Gwiazda amerykańskiej komedii wyszła za mąż latem 2022 roku. Jej wybranką był finansista z Kuwejtu. Półtora miesiąca temu aktorka ogłosiła, że ​​jest w ciąży. Jednak Lindsey nie spieszyła się wtedy z podzieleniem się szczegółami swojej sytuacji.

Teraz gwiazda filmu „Pułapka rodzicielska” pokazała zdjęcie, na którym widać jej nową sylwetkę. Lohan pojawiła się w darmowej „dzianinowej” sukience. Strój podkreślał jej kształty i podkreślał wyraźnie zaokrąglony brzuch.


Gwiazda Hollywood uzupełniła swój look wygodnymi tenisówkami. Uśmiechnęła się szczerze, ciesząc się swoją pozycją w oczekiwaniu na dziecko. Aktorka prawie porzuciła kosmetyki, stawiając na naturalne piękno i atrakcyjność.
Gwiazda Mean Girls spotykała się z Baderem Shammasem przez około rok przed ślubem.

Niewiele wiadomo o mężu aktorki: mężczyzna urodził się w jednym z krajów arabskich, a poznali się w Emiratach, dokąd przeniósł się Bader po pracy jako finansista w Kuwejcie.


Lindsay Lohan przeżyła trudne chwile. Aktorce udało się przezwyciężyć nałogi i wrócić do normalnego życia. Wybrana pozytywnie wpłynęła na hollywoodzką divę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: