„Kobieta, którą podziwiam”: Selena Gomez opublikowała rzadkie zdjęcie z Meryl Streep

Dwie gwiazdy pojawią się razem w tym samym filmie

Selena i Meryl współpracują przy trzecim sezonie „Murder in One Building”. 30-letni piosenkarz jest producentem wykonawczym i odgrywa ważną rolę w projekcie. Gomez ogłosił koniec zdjęć.

Piosenkarka utworu Same Old Love udostępniła urocze zdjęcie siebie i swojego 73-letniego małżonka. Selena i Meryl pozowały w konstrukcji ze złotymi kolumnami, marmurową podłogą i mozaikami ściennymi. Gomez miała na sobie minimalny makijaż i założyła włosy za uszy. Była dziewczyna Justina Biebera miała na sobie złotą cekinową suknię. Selena miała również kolczyki w kształcie kropli.

Pojawiła się Streep z włosami skręconymi w kolec. Trzykrotny zdobywca Oscara założył granatowy trencz z błyszczącym kołnierzem. Aktorki przytuliły się do siebie i uśmiechnęły do ​​siebie.

Była księżniczka Disneya przyznała, że ​​ma nowego idola. Wyszło szalenie śmiesznie, a dla mnie to niełatwe, absolutne marzenie. Wkrótce zamieszczę więcej zdjęć. Ale zostawię to z kobietą, którą uwielbiam, podziwiam i kocham” – napisała Selena.

Aktorzy wcielili się w współlokatorów z bloków mieszkalnych, którzy lubią podcasty o prawdziwych przestępstwach. W pierwszym sezonie, po morderstwie w ich domu, główni bohaterowie wykorzystują swoje amatorskie zdolności detektywistyczne, aby spróbować rozwiązać sprawę.

Aktorki stworzyły fałszywe wideo na wczesnych etapach produkcji. Meryl odrodziła się jako osobista asystentka partnerów na planie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: