„Syn Toma Cruise’a i Nicole Kidman ma 26 lat!” Jak teraz wygląda i co robi

W 1990 roku znani aktorzy Nicole Kidman i Tom Cruise pobrali się i byli znani jako jedna z najbardziej romantycznych par w Hollywood. Jednak w 2001 roku ich małżeństwo zakończyło się, pomimo posiadania dwójki adoptowanych dzieci, Isabelli i Connora. Obecnie oboje dzieci są dorosłe, Isabella ma 28 lat, a Connor 26. W przeciwieństwie do swoich sławnych rodziców, prowadzą życie prywatne i rzadko pojawiają się w mediach społecznościowych.

Niedawno Connor zaskoczył swoich obserwujących na Instagramie, dzieląc się z przyjacielem nowym zdjęciem, na którym trzyma ogromną rybę, którą złowił w Kostaryce. Było to nieoczekiwane, ponieważ od dłuższego czasu nic nie publikował. Ludzie byli również zaskoczeni jego wyglądem fizycznym, ponieważ przybrał na wadze, zapuścił gęstą brodę i wyglądał na starszego niż jego wiek.

Rodzice Connora rozwiedli się, gdy miał zaledwie 6 lat. Chociaż oboje rodzice mieli równe prawa do komunikowania się ze swoimi dziećmi, Nicole przeprowadziła się do Australii, podczas gdy Tom został z synem i córką w Kalifornii.

Relacje Connora z Nicole pozostają napięte, ale jest on blisko z ojcem. Przez krótki czas zajmował się karierą aktorską, ale później zdał sobie sprawę, że to nie dla niego. Następnie przez jakiś czas odnosił sukcesy jako DJ, zanim przeszedł na emeryturę w 2016 roku.

W 2019 roku Connor ożenił się z Włoszką i obecnie mieszkają w Clearwater na Florydzie. Wydaje się, że poświęcił się życiu rodzinnemu i nie jest jasne, czym się obecnie zajmuje.

Jednak sądząc po jego mediach społecznościowych, wydaje się, że bardzo lubi łowić ryby.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: