Legends On „Matlock”: Randy Travis i Andy Griffith współpracują przy śpiewaniu

Dwie legendy dołączyły do ​​swoich głosów, by zachwycić swoich fanów

Jednym z popularnych programów telewizyjnych z przeszłości był „Matlock” z udziałem legendarnego aktora Andy’ego Griffitha. W niektórych odcinkach serialu gościły gwiazdy, a jednym z nich był Randy Travis, znany piosenkarz country.

W scenie rozgrywającej się w pokoju rodzinnym Andy i Randy siedzieli na zniszczonej kanapie. Andy nosił koszulę w kratkę i grał na ukulele, podczas gdy Randy grał na gitarze akustycznej w ciemnej koszuli. Dwie piosenkarki połączyły swoje głosy, by zaśpiewać refren piosenki: „I zobowiąż mnie, że nigdy nie będziesz ukochaną nikogo oprócz mnie”.

W latach 1986-1995 program „Matlock” był hitem stacji NBC i ABC. Miał wciągające sekwencje sądowe, a Andy Griffith grał głównego bohatera, Bena Matlocka. Fani serialu pamiętają miłość Bena do parówek i jego całkowicie czarny strój, który dodawał indywidualności jego postaci.

Randy Travis podzielił się swoimi doświadczeniami z kręcenia odcinków „Matlock”, mówiąc: „Podziwiałem to podczas naszego poprzedniego wspólnego czasu”, odnosząc się do małej, ręcznie robionej gitary Andy’ego. Po kilku dniach Andy przyniósł ten sam typ gitary na zestaw i podarował ją Randy’emu w prezencie.

Gitara, którą Andy podarował Randy’emu, stała się cenną własnością. Randy powiedział: „To fantastyczne! Biorę ją do ręki i gram na niej regularnie, a teraz jest w moim domu”. Obaj wykonawcy bardzo cenili sobie czas, który spędzili, pracując razem nad popularnym programem telewizyjnym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: