„Nieśmiała dziewczyna z uśmiechem jak jej matka!” 15-letnia córka Mili Jovovich pojawiła się na premierze

Mila zrobiła błyskotliwą karierę w Hollywood, a teraz depcze jej po piętach córka, która wyrosła na wierną kopię matki. Wystąpiła kiedykolwiek na premierze „Piotrusia Pana i Wendy” w Nowym Jorku. Na czerwony dywan dziewczyna wybrała turkusową sukienkę przed kolana z puszystą spódnicą. Wschodząca gwiazda filmowa postawiła na lekki makijaż odpowiedni dla jej wieku. Ciemnobrązowe włosy Anderson swobodnie opadały na jej ramiona w lekko kręconych lokach.

Uczennica odmówiła biżuterii, mając na sobie tylko czarną elastyczną bransoletkę. Stylizację uzupełniła sandałkami na szpilce z lakierowanej skóry. W tej formie Ever wyglądała jak kopia swojej gwiezdnej matki. Uśmiechnęła się do kamery, pokazując urocze dołeczki, które odziedziczyła po Mili.

Córka Jovovich odgrywa główną rolę w filmie, w którym Jude Law został jej partnerem. To nie pierwsza próba podążania śladami mamy przez dziewczynkę. Zadebiutowała jako modelka jako dziecko, a później zagrała w Resident Evil: The Final Chapter z Jovovichem, a także w Marvel’s Black Widow jako młoda Natasha Romanoff.
Piotruś Pan i Wendy to adaptacja klasycznej kreskówki z 1953 roku, która była wielokrotnie przerabiana na przestrzeni dziesięcioleci. Piotrusia Pana gra Alexander Moloney. Jude Law zagrał przerażającego Kapitana Haka. Premiera taśmy nastąpi 28 kwietnia, premiera zbiegnie się w czasie ze 100-leciem Disneya.

Niedawno otwarcie mówił o byciu dziecięcym aktorem. Stwierdziła, że ​​miała „inne” dzieciństwo niż inni, ale „to było to, o czym zawsze marzyła”. „Rodzice dają mi świetne rady. Mówią mi, kiedy powinienem spróbować zrobić coś inaczej. Radzą, aby zawsze robić więcej, aby mieć duże możliwości i interesować się innymi rzeczami ”, cytuje Anderson w Daily Mail.

Mila przyznała, że ​​była przerażona wyborem córki, ale nie ingerowała w swoje aspiracje. „Z jednej strony jestem przerażony, bo wiem, jak trudna jest to branża. Z drugiej strony bardzo się cieszę, bo czuję, że moje dziecko znalazło swoją pasję. Była bardzo skupiona na tym, odkąd skończyła pięć lat. Dorastała, kręcąc filmy ze swoim tatą i mną, i wiesz, niedaleko pada jabłko od jabłoni” – powiedziała gwiazda Hellboya.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: