Córka Salmy Hayek i syn Lindy Evangelista, urodzona z tego samego mężczyzny, pojawiła się na czerwonym dywanie

Gwiazda Fridy poprowadziła dzieciaki na imprezę Time100 celebrującą najbardziej wpływowych ludzi 2023 roku. Salma z córką i pasierbem w eleganckich sukniach wieczorowych pozowała na czerwonym dywanie Lincoln Center w Nowym Jorku. Hayek dodał objętości jej włosom i nałożył makijaż z naciskiem na oczy. 56-letnia aktorka pojawiła się w niebieskiej jedwabnej sukience Gucci, ozdobionej czarną koronką i prześwitującym trenem.

Valentina ułożyła włosy w kok i podkreśliła swoje rysy brązowym cieniem do powiek, tuszem do rzęs i brzoskwiniowym błyszczykiem. Uczennica postawiła na intrygującą monochromatyczną stylizację – sięgającą do ziemi sukienką z kapturem i długimi skórzanymi rękawiczkami. Augustin pojawił się w czarnym smokingu połączonym z białą koszulą, muszką i klasycznymi męskimi butami.

Fani artysty aktywnie dyskutują o rzadkiej rodzinnej wycieczce. „Valentina wygląda jak jej ojciec, a Augustine jak jej matka”, „Syn Lindy wygląda jak Elizabeth Hurley”, „Valentina wygląda jak modelka z wybiegu” oraz „Salma wspaniale włącza Augustine w swoje życie. To wiele mówi o jej charakterze”, „Augustin jest kopią matki, może wejść do branży modelek” – powiedzieli użytkownicy.

Salmie udało się znaleźć wspólny język z nieślubnym synem jej męża miliardera Francois-Henri Pinault. Aktorka i biznesmen są razem szczęśliwi od 2007 roku. W marcu kochankowie zaręczyli się, a we wrześniu urodziła się ich córka Valentina. W 2009 roku para zagrała dwa wesela – w Paryżu i Wenecji. Augustine jest synem Pino autorstwa Lindy Evangelista. Romans top modelki z biznesmenem trwał rok. Pięć lat później, w 2011 roku, Linda przyznała, że ​​wychowuje syna od męża Salmy Hayek. Miliarder ledwo przyjął tę wiadomość, ale mimo to udało mu się nawiązać kontakt z dzieckiem dzięki swojej gwiezdnej żonie. François-Henri ma również dwoje dzieci ze swojej pierwszej żony, projektantki Dorothy Leper, 22-letniej Mathilde i 25-letniego François.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: