„Wszystko się zmieniło”: Bill Gates zauważył na spacerze z córką

Świat wciąż dyskutuje o separacji rodziny

Bill i Melinda Gates ogłosili rozwód na początku maja po 27 latach małżeństwa. Od tego czasu wiadomości nie opuszczają stron wielu publikacji na całym świecie.

Choć para deklarowała chęć normalnego życia osobno, nie oskarżając się o nic, internauci szybko zaczęli konstruować różne teorie na temat przyczyn rozstania.

Niektórzy twierdzili, że Bill nieustannie nękał i zdradzał swoją żonę. Inni uważają, że Melinda zaczęła rozwód, ponieważ planowała to od dawna. W każdym razie rozwód jest teraz w pełnym rozkwicie. Menedżer finansowy Billa Gatesa przekazał już swojej żonie akcje amerykańskiej firmy o wartości 3 miliardów dolarów.

Melinda nabyła udziały w firmie produkującej sprzęt rolniczy, budowlany i do pozyskiwania drewna. Otrzymała także udziały w operatorze sieci kolejowej, jednym z czołowych dealerów samochodowych, popularnym producencie napojów, a nawet w meksykańskiej firmie telewizyjnej.

A potem Melinda ma wszelkie możliwości wygrania czegoś więcej niż tylko dużej sumy pieniędzy. Na część czeka kolekcja sztuki o wartości 130 milionów dolarów, oprócz prywatnych odrzutowców, nieruchomości i wielu rezydencji. W tym własny notatnik Leonarda da Vinci z XV wieku!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: