„Nie można oderwać wzroku”. Haley Bieber szła ulicą w dodatkowym mini – nie możesz oderwać od niej oczu

Szczere zdjęcia Haley Bieber nadal wzbudzają zainteresowanie ludzi.

Każde pojawienie się modelu reprezentuje nowy trend lub cały wizerunek. Ubrania Hailey są często proste i eleganckie, ale czasami mogą być krzykliwe. Spódnice są głównym i najbardziej ulubionym elementem garderoby Biebera.

Ich długość różni się w zależności od obrazu, ale mini jest nadal ulubionym. Przez większość czasu widać modelkę w nich noszącą, a długość niektórych spódnic z trudem ukrywa nieco pikantne plamki.

Haley założyła jedną z tych sukienek na kolejny spacer z mężem. Bieber ubrany w czarną mini sukienkę z odkrytymi ramionami, czarne rajstopy i czółenka. Mała torebka w stylu vintage zwisała z ramienia modelki.

W przeciwieństwie do swojej żony, Justin wydawał się mniej solidny, a jego wygląd był przestarzały. Artystka założyła skórzaną kurtkę z futrem z początku XXI wieku, obszerną bluzę z kapturem, białe za duże legginsy i kapcie z uśmiechniętą twarzą.

Para wydawała się chaotyczna i jakby wybierała się na różne wydarzenia. Ponadto ubranie Hayley było tak krótkie, że pochylanie się było surowo zabronione. Wszystkie wdzięki gwiazdy zostałyby od razu wyeksponowane.

„Wyglądali, jakby uciekli z cyrku”, „Kto gdzie jest”, „Wygląd jest naprawdę dziwny”, „Hayley i Justin tym razem ubrali się najdziwniej”, „Podoba mi się tylko wygląd Hayley”, „Justin musi zmienić stylista od zaraz” – napisali internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet