„23 lata później”. Jak wygląda Imhotep i co robi z filmu „Mumia”

Przygodowy i mistyczny hit The Mummy miał swoją premierę w 1999 roku. Co ciekawe, początkowo film pomyślany był jako standardowy horror o skromnym budżecie. Jednak niesamowite jak na tamte czasy efekty specjalne, niezwykłe zwroty akcji i błyskotliwy humor zapewniły „Mumii” nieoczekiwaną popularność.


Oczywiście ważną rolę odegrały żywe obrazy umiejętnie stworzone przez aktorów.

Kapłan-złoczyńca Imhotep w wykonaniu Arnolda Voslu okazał się na tyle atrakcyjny i charyzmatyczny, że widzowie pokochali go niemal bardziej niż pozytywnych głównych bohaterów. Wcześniej Vol oferowano tylko epizodyczne role, ale po Mumii aktor dosłownie obudził się sławny, a jego talent został doceniony.


Po 23 latach Arnold Vosloo pozostaje popularnym i poszukiwanym aktorem. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do innej gwiazdy „Mumii” Brendana Frasera, „Imhotep” zachował świetną formę.

Nawiasem mówiąc, w prawdziwym życiu człowiek jest całkowitym przeciwieństwem swojego „złego” obrazu na ekranie. Voslu jest szczęśliwym człowiekiem rodzinnym, który bardzo lubi zwierzęta, na których ochronę i na schroniska przekazuje niemałe sumy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: