„Pewność siebie zaczyna się”: Kobieta świętuje 100. urodziny z siostrami (102 i 104 lata)

Co za błogosławieństwo żyć i mieć siebie nawzajem w takim wieku!

W listopadzie 2021 r. Frances Kompus, mieszkanka Kansas, obchodziła swoje 102. i 104. urodziny wraz ze swoimi siostrami, Lucy Pochop (102 l.) i Julią Korpivą (104 l.). siostry. Pomimo bliskiej odległości Lucy i Julia mieszkają w osobnych mieszkaniach, podczas gdy Frances mieszka zaledwie kilka przecznic dalej.

Siostry dorastały na farmie podczas Wielkiego Kryzysu i Dust Bowl i wspominają swojego ojca, który dożył 98 lat i pracował na farmie bez nowoczesnych maszyn. Według nich jednym z sekretów długiego i zdrowego życia jest dobre odżywianie. „Domowy chleb, podstawowe ziemniaki, sos i mięso były zawsze w menu” — wspominają, pomimo trudności w pieczeniu na takich kuchenkach.

Poproszone o radę dla przyszłych pokoleń, siostry podkreśliły znaczenie ruchu i religii. „Spaceruj dużo” — zasugerowała Frances, podczas gdy Julia dodała: „Myślę, że pewność siebie zaczyna wszystko – i podziękuj swoim rodzicom i dziadkom”.

Te siostry przeżyły tak wiele i mają tak wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Co za błogosławieństwo żyć i mieć siebie nawzajem w takim wieku! Mamy nadzieję, że będą świętować razem jeszcze wiele razy. Obejrzyj ich wzruszający film i podziel się nim z innymi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: