Przystojny, Jock, kawaler! Brat Enrique Iglesiasa został sfilmowany na plaży

Haley założyła jedną z tych sukienek na kolejny spacer z mężem. Bieber ubrany w czarną mini sukienkę z odkrytymi ramionami, czarne rajstopy i czółenka. Mała torebka w stylu vintage zwisała z ramienia modelki.

W przeciwieństwie do swojej żony, Justin wydawał się mniej solidny, a jego wygląd był przestarzały. Artystka założyła skórzaną kurtkę z futrem z początku XXI wieku, obszerną bluzę z kapturem, białe za duże legginsy i kapcie z uśmiechniętą twarzą.

Para wydawała się chaotyczna i jakby wybierała się na różne wydarzenia. Ponadto ubranie Hayley było tak krótkie, że pochylanie się było surowo zabronione. Wszystkie wdzięki gwiazdy zostałyby od razu wyeksponowane.

Możesz zakochać się w kimś, kto ma potężną, stonowaną sylwetkę, świetne rysy twarzy i luksusową opaleniznę od pierwszego wejrzenia. Nawiasem mówiąc, Julio jest nie mniej utalentowany niż Enrique, pomimo braku sławy. Wręcz przeciwnie!

Iglesias zdobył dyplom z komunikacji i aktorstwa jako nastolatek. Julio zyskał sławę na światowych wybiegach, będąc wysokim, wspaniałym i wysportowanym. Kontrakty z najbardziej znanymi firmami modowymi, współpraca ze znanymi błyszczącymi magazynami, które entuzjastycznie umieszczały jego wizerunki na swoich okładkach, podobno znudziły młodego Hiszpana. I postanowił kontynuować karierę jako aktor.

Zainteresował się dziennikarstwem po tym, jak znudziła go kariera filmowa. Wyprodukował wiele filmów dokumentalnych, zanim je porzucił. Julio powrócił do muzyki, którą kochał od dzieciństwa iw stosunkowo krótkim czasie mógł rozpocząć karierę wokalną. Nawiasem mówiąc, ma wielu zwolenników w Hiszpanii, a jego koncerty są niesamowitym hitem. Kilkakrotnie odwiedził Rosję i zawsze był pod wrażeniem piękna rosyjskich dziewcząt. Kto wie, może odkryje wśród naszych piękności nową miłość, tak jak Enrique?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet