„Bardzo szczupłe, ale wspaniałe uda!”: Kim Kardashian w seksownym stroju sfilmowanym przez paparazzi

Kim Kardashian została ostatnio sfotografowana przez paparazzi w odkrywczym stroju.
Ostatnio Kim Kardashian trafia na pierwsze strony gazet za jej zauważalną utratę wagi. Wygląda na to, że jest zdeterminowana, by wyglądać jak najlepiej na zbliżającym się balu Met Gala Costume Institute, wydarzeniu, na którym wcześniej zrzuciła siedem funtów. Tym razem udało jej się pobić swój poprzedni sukces w odchudzaniu.Podczas niedawnego wyjścia Kim została zauważona w obcisłym czarnym topie odsłaniającym ramiona, w połączeniu z luźnymi dżinsami z unikalnymi dekoracjami zamków. Pomimo uwagi paparazzi, zapracowana matka wielu dzieci była pochłonięta namiętną rozmową telefoniczną i wydawała się nieświadoma swojego otoczenia.Podczas niedawnego wyjścia Kim została zauważona w obcisłym czarnym topie odsłaniającym ramiona, w połączeniu z luźnymi dżinsami z unikalnymi dekoracjami zamków. Pomimo uwagi paparazzi, zapracowana matka wielu dzieci była pochłonięta namiętną rozmową telefoniczną i wydawała się nieświadoma swojego otoczenia.Ostatnia utrata wagi Kim Kardashian przykuła uwagę jej fanów, którzy chętnie dyskutują o jej nowym wyglądzie. Osobowość telewizyjna została zauważona w obcisłym czarnym topie, który podkreślał jej cienką talię i niezwykłe biodra. Jej luźne dżinsy, ozdobione niezwykłymi zamkami, dopełniały całości. Włosy Kim pozostały rozpuszczone, a jej makijaż był odważny, z naciskiem na oczy.Użytkownicy mediów społecznościowych od razu zauważyli przemianę gwiazdy reality show. „Wygląda niesamowicie! Jej biodra wciąż są wspaniałe”, „Chuda naprawdę jej pasuje”, „Kim jest teraz o wiele lepsza”, zachwycali się fani w komentarzach.
Pojawienie się Kim Kardashian na Met Gala zawsze było bardzo wyczekiwane przez jej fanów i entuzjastów mody.
Użytkownicy mediów społecznościowych od razu zauważyli przemianę gwiazdy reality show. „Wygląda niesamowicie! Jej biodra wciąż są wspaniałe”, „Chuda naprawdę jej pasuje”, „Kim jest teraz o wiele lepsza”, zachwycali się fani w komentarzach.
Pojawienie się Kim Kardashian na Met Gala zawsze było bardzo wyczekiwane przez jej fanów i entuzjastów mody.

Tegoroczna impreza, która odbyła się 1 maja, poświęcona była nieżyjącemu już projektantowi mody Karlowi Lagerfeldowi, a Kim nie zawiodła swoim wyglądem. Jej strój, zaprojektowany przez Muglera, to dopasowana sukienka w kolorze nude z kryształowymi zdobieniami, tworzącymi na jej skórze iluzję kropelek wody. Jej włosy zostały ułożone w mokre – look fale, dopełniając motyw sukni. Po raz kolejny modowy wybór Kim trafił na pierwsze strony gazet i wzbudził podziw jej fanów.

Nowa żona Kanye Westa spotkała się z córką Kim Kardashian, ale wygląda na to, że dziewczyna nie polubiła swojej macochy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: