„Mój syn nie będzie sierotą!”: Historia argentyńskiego lekarza, który został ojcem w wieku 83 lat

Jest jednym z najbardziej znanych dietetyków

Rok temu w każdym argentyńskim dzienniku pojawiały się takie nagłówki, jak „Lekarz zostaje ojcem w wieku 83 lat!” Alberto Cormillot jest jednym z najbardziej znanych dietetyków Ameryki Łacińskiej. Dr Cormillot zwrócił uwagę mediów w 2019 roku, kiedy poślubił kobietę, którą znał od 48 lat. Kiedy jednak Alberto ogłosił krótko po ślubie, że jego żona spodziewa się dziecka, został zasypany listami! I niestety nie wszystkie z tych listów były pozytywne…

Światowy dietetyk

Cormillot był uważany za żywą legendę w Argentynie. Alberto, dietetyk z półwiecznym doświadczeniem, potrafił wyleczyć każdą przypadłość żywieniową. Dzięki technikom opracowanym przez Cormillota tysiącom ludzi w całym kraju udało się schudnąć, wyleczyć problemy żołądkowo-jelitowe i osiągnąć upragnione kształty.

Jednak najlepszą reklamą wszystkich innowacji dr Alberto jest sam człowiek. Dietetyk stosuje w życiu codziennym wszystkie zaproponowane strategie, dlatego w wieku dziewięciu lat wygląda najwyżej na 60! Cormillot lubi tańczyć, codziennie chodzi na siłownię i nadal jest bardzo aktywny.

Gniew Roztropnego

Nawet nieustanny wigor Alberto nie mógł uchronić go przed publiczną krytyką. Wiele osób potępiało lekarza z powodu ciąży jego żony, mimo że dzieliło ich pół wieku. Krytycy nie bali się zabierać głosu. „Co, Panie Doktorze, wydasz na świat małą sierotę?” niektórzy kpili.

Z drugiej strony Cormillot odrzuca takie uwagi. Dr Alberto jest urodzonym optymistą. Cormillot ma już dorosłego syna i córkę. Według dietetyka nie było nic złego w posiadaniu kolejnego spadkobiercy. I jak czas pokazał, miał rację!

Zdrowe dziecko

Mały Emilio urodził się 17 września 2021 roku. Mały chłopiec urodził się jako zupełnie zdrowe dziecko i jak dotąd jego rodzice nie mieli z nim żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, dr Alberto podziwia, jak łatwo jest być teraz rodzicem. „W dawnych czasach nie było na przykład tak wygodnych wózków” – mówi.

Cormillot naprawdę lubi być nieżyjącym już ojcem i ma napoleońskie plany. „Chcę dożyć co najmniej 105 lat, aby móc świętować jego ukończenie szkoły z moim synem!” – śmieje się medyk. Tak, oczywiście, nie ma na to dużych szans, nawet dla tak energicznego człowieka. Ale Alberto nie chce się poddać!

To fantastyczny pomysł

Kormillot przygotował specjalny prezent dla syna na wypadek, gdyby stara kobieta z kosą odebrała go wcześniej. Tata wcześniej założył numer WhatsApp dla młodzieńca i już wlał mnóstwo historii, tekstów i zdjęć. Dziwna, ale bardzo zabawna wiadomość dla przyszłości!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: