„Porzucona ze względu na stan zdrowia”: jak żyje teraz dziewczyna urodzona bez nóg

Pokonała wszystkie trudności i osiągnęła niesamowite wyżyny

Bardzo często można zobaczyć, jak ludzie narzekają na swoje życie, ale nawet nie zdają sobie sprawy, jak trudne może być dla innych. A ci inni, pomimo wszystkich trudności, pokonują je i osiągają niespotykane dotąd wyżyny. Dziewczyna Jennifer Bricker jest jednym z nielicznych przykładów takich osób. Urodziła się bez nóg, więc dla jej rodziców był to niesamowity szok.

Nie wiedząc, co robić, porzucili swoją małą Jenny. Ale na szczęście dla innej rodziny jej choroba nie była tak dużym problemem. Dlatego para z Illinois adoptowała dziewczynkę i nie bała się prognoz lekarzy, którzy mówili, że Jennifer może nawet nie być w stanie siedzieć bez czyjejś pomocy

Jej nowi rodzice, Sharon i Gerald, nie widzieli w Jenny osoby z ograniczeniami, wychowali ją tak, jak wychowaliby normalne dziecko. Nie zapomnieli jednak o jej chorobie i szukali specjalistów, którzy mogliby pomóc ich córce. Sharon i Gerald chcieli zrobić jej protezy nóg, ale po tym, jak nie udało im się przyzwyczaić, Jennifer zrezygnowała z nich.

Lit prawdopodobnie bardzo pomogło dziewczynce, że jej nowy tata i mama nigdy nie skupiali się na tym, że Jenny nie miała nóg, a ona wyrosła na pewną siebie, a nawet nauczyła się poruszać na rękach, a nawet na biodrach. To, jak aktywna była Jennifer jako dziecko, jest nie do opisania i często grała w gry na świeżym powietrzu z przyjaciółmi, w tym w koszykówkę i siatkówkę.

Po pewnym czasie Jenny zainteresowała się gimnastyką powietrzną. Bardzo podobały jej się występy mistrzyni olimpijskiej Dominiki Mochan iz czasem stała się idolką dziewczyny. Dosłownie podziwiała to, co robi gimnastyczka, aw domu Jennifer nawet zaczęła powtarzać za nią swoje ruchy, stopniowo się ich ucząc. Rodzice poparli pragnienie córki, a ona zaczęła robić gimnastykę powietrzną.

Już w wieku 10 lat Jennifer brała udział w Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży, aw wieku 11 lat ostatecznie została mistrzynią stanu. Nie zamierzała na tym poprzestać. Dominika Mochanu motywowała ją do nowych osiągnięć, a Jen czuła, że ​​istnieje między nimi jakiś związek.

Później rodzice wydali nie do pomyślenia oświadczenie. Prawdziwe imię Jennifer to Mochanu, a Dominika to jej siostra. Po tym Jen skontaktowała się z nią i po krótkim czasie bardzo się do siebie zbliżyli.

Dziewczyny są narodowości rumuńskiej, a ich rodzice są rumuńskimi imigrantami, którzy uciekli do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Co ciekawe, byli oni także lotnikami w swojej ojczyźnie. Adopcyjni rodzice Jen powiedzieli jej, żeby nie była zła na swoich biologicznych rodziców, ponieważ nie można dokładnie wiedzieć, co się z nimi stało.

Odkąd siostry ponownie się zjednoczyły, Jennifer odniosła ogromne sukcesy jako gimnastyczka, prowadząc własny kanał na YouTube, dając wykłady i występy na całym świecie. Dominika jest niesamowicie dumna ze swojej młodszej siostry, Jen wyszła za mąż w 2019 roku i od tamtej pory szczęśliwie mieszka ze swoim partnerem.

Jennifer Bricker to dla wielu przykład, który udowadnia, że ​​nie ma ograniczeń w osiąganiu swoich celów!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: