„Ona jest zawsze Oszałamiająca!”: Jak bardzo Cher zmieniła się na przestrzeni lat

Przeszła kilka procedur

W wieku 75 lat wygląd Cher drastycznie się zmienił na przestrzeni lat. Warto wspomnieć, że pierwszą operację plastyczną przeszła w latach 70., jeszcze przed ukończeniem 30. roku życia. W tamtych czasach chirurgia plastyczna nie była tak powszechnie poszukiwana ze względów kosmetycznych, jak obecnie, ale często była wykorzystywana do korygowania poważnych urazów lub zmian w wyglądzie z powodów medycznych. Jednak wiele celebrytek zdecydowało się na zabiegi kosmetyczne wyłącznie po to, aby poprawić swój wygląd.

Jak na ironię, decyzja Cher o poddaniu się pierwszej operacji była w rzeczywistości spowodowana tym, że zobaczyła siebie na ekranie i poczuła się niezadowolona z wyglądu swojego nosa. Była tak niezadowolona z wyglądu, że natychmiast zgłosiła się na zabieg plastyki nosa. Ta początkowa operacja była tylko początkiem serii zmian dla Cher, ponieważ przeszła jeszcze co najmniej jedną operację nosa, aby udoskonalić jego kształt.

Wraz z rozwojem chirurgii plastycznej dostępnych stało się wiele innych technik, które celebryci zaczęli chętnie stosować. Sama Cher uzależniła się od chirurgii plastycznej i nie chce z niej rezygnować. W rzeczywistości nie żałuje zmian, które dokonała w swoim wyglądzie na przestrzeni lat i otwarcie przyznaje, że gdyby miała możliwość rozpoczęcia od nowa, poszłaby tą samą drogą.

Cher przeszła różne procedury mające na celu zmianę jej wyglądu, takie jak zmiana kształtu kości policzkowych za pomocą silikonowych implantów, korekta ust, regularne zastrzyki z botoksu i lifting twarzy. Tymi metodami posługuje się, aby zachować perfekcyjny wygląd.

Cher przeszła szereg innych zabiegów kosmetycznych oprócz operacji nosa. Ma silikonowe implanty, aby zmienić kształt kości policzkowych i ust, a także regularnie otrzymuje zastrzyki z botoksu i lifting twarzy, aby zachować jej młodzieńczy wygląd. Przeszła również operację powiększenia piersi i pośladków, a nawet usunięto jej dolne żebra, aby uzyskać szczuplejszą talię. Ta operacja była podobno dość trudna i bolesna, ale Cher była zdeterminowana, aby ją przejść, mimo że była już w późniejszych latach.

Istnieją spekulacje, że Cher przeszła wiele operacji plastycznych w obawie przed utratą przewagi konkurencyjnej. Jednak powszechnie uznaje się, że niezwykły talent wokalny Cher nie ma konkurencji.

Romantyczne życie Cher zawsze było tematem zainteresowania fanów i mediów. W miarę jak piosenkarka dorastała, wydawała się preferować młodszych partnerów. Na przykład, gdy miała 40 lat, była w związku z 23-letnim Tomem Cruisem. Później była związana z 22-letnim dostawcą i była widziana z 37-letnim aktorem, gdy miała 62 lata. Wygląda na to, że Cher ma słabość do młodszych mężczyzn.


Z córką.

Wydaje się, że córka Cher odziedziczyła po matce skłonność do zmieniania swojego wyglądu. W wieku 13 lat zaczęła zdawać sobie sprawę, że mężczyźni nie pociągają jej, a już w wieku 19 lat wystąpiła publicznie jako członkini społeczności LGBTQ+. Później, gdy miała 40 lat, przeszła operację zmiany płci i teraz żyje jako mężczyzna.

Córka Cher przed i po.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: