Będziesz mile zaskoczony. Jak wygląda przystojny demon Cole z „Czarodziejek” 20 lat później”

Przez całą serię fantasy byliśmy niezłomni w naszym zaangażowaniu w oglądanie każdego odcinka, a jednocześnie żywiliśmy sekretne pragnienie zostania potężnymi czarodziejami i poślubienia nieodpartego Cole’a Turnera.
Seria skierowana do młodych odbiorców, która była kroniką ekscytujących eskapad sióstr czarownic, miała przyciąganie magnetyczne, które sprawiało, że wydawało się, że posiada rzeczywiste zdolności magiczne. Każda postać w serialu miała swoją własną, niepowtarzalną markę dobroci i atrakcyjności, w wyniku czego każda z nich zyskała wielu fanów.
Seria skierowana do młodych odbiorców, która była kroniką ekscytujących eskapad sióstr czarownic, miała przyciąganie magnetyczne, które sprawiało, że wydawało się, że posiada rzeczywiste zdolności magiczne. Każda postać w serialu miała swoją własną, niepowtarzalną markę dobroci i atrakcyjności, w wyniku czego każda z nich zyskała wielu fanów.
Męskie postacie z serii zyskały powszechną popularność, a jedna szczególna postać wyróżniała się spośród nich wszystkich. Był to nikt inny jak kuszący i złowrogi czarnoksiężnik Cole, którego drugie imię brzmiało Balthazar. Aktorem, który ożywił tę zniewalającą postać, był Julian McMahon, urodzony w Sydney w 1968 roku, obecnie ma 54 lata. Mimo swojego wieku Julian nadal zachowuje swój urok i dobry wygląd.Przed udaną karierą aktorską Julian miał dobrze prosperującą karierę modelki, chodząc po wybiegach różnych stolic mody, takich jak Paryż, Mediolan, Rzym i Nowy Jork. Był studentem prawa na Uniwersytecie w Sydney, zanim uczęszczał do elitarnej prywatnej szkoły dla chłopców, która była jego pierwszą instytucją edukacyjną. To nic nie warte, że ojciec Juliana przez kilka lat był także premierem Australii.Przed udaną karierą aktorską Julian miał dobrze prosperującą karierę modelki, chodząc po wybiegach różnych stolic mody, takich jak Paryż, Mediolan, Rzym i Nowy Jork. Był studentem prawa na Uniwersytecie w Sydney, zanim uczęszczał do elitarnej prywatnej szkoły dla chłopców, która była jego pierwszą instytucją edukacyjną. To nic nie warte, że ojciec Juliana przez kilka lat był także premierem Australii.Jak na ironię, kariera aktorska Juliana rozpoczęła się od roli w reklamie dżinsów, mimo że kiedyś marzył o zostaniu kierowcą ciężarówki. Po sukcesie w kilku reklamach Julian został zaproszony do roli bogatego spadkobiercy w serialu telewizyjnym „Dynastia”, a reszta, jak mówią, jest historią.

Jednak dopiero w 2000 roku Julian osiągnął prawdziwą sławę, kiedy dostał rolę w trzecim sezonie popularnego serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych „Czarodziejki”, który już zgromadził ogromną rzeszę fanów. Jego portret uwodzicielskiego i niebezpiecznego Cole’a był tak urzekający, że jego kontrast został przedłużony o kolejne dwa sezony. (Przeczytaj także: „Czarodziejki” i 9 innych obowiązkowych programów telewizyjnych o zjawiskach nadprzyrodzonych)

Julian, który do tego czasu był dwukrotnie żonaty, był podobno zaangażowany w romantyczny związek z Shannen Doherty, będąc jednocześnie małżonkiem na pół etatu i matką jego córki, aktorki Brooke Burns. Nie jest jasne, co Brooke Burns myśli o rzekomym romansie Juliana z Shannen Doherty. Obecnie ponadczasowego i czarującego Juliana można oglądać w serialu telewizyjnym „FBI: Most Wanted Criminals”, w którym nadal podbija serca widzów na całym świecie.Pomimo powszechnej atrakcyjności, serce Juliana należy wyłącznie do trzech wyjątkowych kobiet w jego życiu – jego ukochanej żony, aktorki Kelly Panagua, jego córki i matki, którą często pozuje z nim dla paparazzi.Julian ma imponujące portfolio twórcze, na które składa się prawie 40 dzieł z różnych gatunków, w tym kryminałów, filmów akcji, fantasy i horrorów.
Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: