„Kocham twoje naturalne piękno”: stanik Maiden Kassel Sans w przezroczystym stroju dla błyszczącej

Przez ostatnie cztery lata Virgo odnosiła sukcesy jako modelka. Młoda gwiazda jest często zapraszana na pokazy i sesje zdjęciowe. Cassel Jr. pojawił się w popularnej amerykańskiej wersji Interview.

Sesja okazała się odważna i uwodzicielska. Styliści sprawili, że włosy Virgin stały się bardziej obszerne, a wizażyści zastosowali makijaż z bordowym akcentem szminki. 18-letnia modelka była ubrana w letnie i jesienne kolekcje Alaia. Córka gwiazdy „Maleny” odmówiła założenia gorsetu, nie bojąc się eksponować dekoltu.

Cassel najpierw przymierzył czarny dzianinowy kombinezon ze szpilkami. Dziewczyna miała na sobie czarne majtki pod skąpym ubraniem. Dziewica wyszła na zewnątrz i usiadła na trenażerze z rozłożonymi nogami.

Następnie Cassel zmieniła strój. Modelka miała na sobie siateczkową sukienkę ze skórzaną kurtką i rękawiczkami. Najstarsza córka Vincenta Cassela i Moniki Bellucci odwróciła się tyłem do obiektywu, odsłaniając biodra i pośladki.

Dziewczyna założyła kilka dodatkowych przezroczystych, obcisłych kompletów, w tym kombinezon w groszki i obcisły golf z bufiastą spódnicą. Cassel siedziała na masce samochodu, pokazując swoje ciało ze wszystkich stron.

Fani rodziny gwiazd gorąco dyskutują o prowokacyjnych zdjęciach Panny. „Uroczy! Wyglądasz jak twoja mama”, „Seksowna, ale nie wulgarna”, „Uwielbiam Twoją naturalną urodę”, „Zamieniłaś się w dziewczynę o niesamowitej urodzie”, „Zbyt wyzywająca. Nie w twoim stylu” – powiedzieli użytkownicy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: