„Mam nadzieję, że jest teraz gorąca”: Madonna pokazała rzadkie zdjęcie swojej matki ze swojego osobistego archiwum

„Pamiętam, kiedy byłem mały, moja mama zawsze była zimna”

Madonna, amerykańska piosenkarka i ikona muzyki, w wieku 64 lat wciąż jest mamą. Jej matka zmarła w wieku 30 lat, gdy przyszła artystka miała zaledwie pięć lat.

Życie Madonny-Louise Fortin zostało przerwane przez raka piersi, a jej młoda córka była zdruzgotana. Miała napady padaczkowe przez dwa lata po śmierci matki: młodzieniec panicznie bał się zachorowania na raka i wyjścia z domu – miała napady paniki, którym towarzyszyły wymioty.

A teraz, ponad 60 lat po śmierci matki, Madonna Ciccone ma wszystko, czego pragnie, ale jej wspomnienia o imienniku, który dał jej życie, są równie żywe. Rzadkie zdjęcie z mamą zamieściła na Instagramie, a później poświęciła jej wpis, zainspirowany wizytą artystki w jej magazynie pamiątek.

„Pamiętam, kiedy byłam małą dziewczynką, mojej mamie zawsze było zimno. Po części dlatego, że była chora, ale także dlatego, że nigdy nie miała płaszcza. Zawsze wydawała nasze niewielkie pieniądze na płaszcze dla nas i pamiętam, jak mama stała ze mną na zewnątrz, czekając na autobus szkolny w środku zimy, trzęsąc się z zimna. Po latach, kiedy odniosłem sukces, siostra mojej mamy powiedziała:

„Teraz możesz kupić wszystkie płaszcze, na które nie było stać twojej matki!” Za każdym razem, gdy zakładam fantazyjny płaszcz, myślę o mojej mamie. Mam nadzieję, że podoba jej się mój gust co do ubrań. Ale jeszcze bardziej mam nadzieję, że teraz zawsze jest jej ciepło” – pisze Madonna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: