„Miłość żyła przez sześć miesięcy!” Cher zerwała ze swoim chłopakiem, młodszym od niej o 40 lat

Sceptycy mogą równie dobrze zacierać ręce – powieść, której początkowo przewidywali krótki los, tak naprawdę trwała zaledwie sześć miesięcy. Cher (Sherelin Sargsyan) zerwała stosunki z młodym chłopakiem. Otoczona piosenkarka poinformowała, że ​​do rozstania doszło kilka tygodni temu. Cher i Alexander nie rozmawiają o przyczynach kłótni. Ale ostatnio Edwards podarował gwiazdorowi ogromny pierścionek z brylantem, wywołując plotki o zaręczynach, para świętowała razem Boże Narodzenie.

Jednak źródła twierdzą teraz, że artyści nigdy tak naprawdę nie byli zaręczeni i postanowili „grać z założeniem, że to pierścionek zaręczynowy”. Cher nie kontaktowała się z fanami na swoich profilach w mediach społecznościowych od marca. Wielu użytkowników uważa, że ​​​​bogini muzyki pop boleśnie przeżywa rozstanie z Aleksandrem. Byli kochankowie poznali się na Paris Fashion Week we wrześniu ubiegłego roku. Miesiąc później zostali zauważeni na randce w West Hollywood, trzymając się za ręce, gdy wychodzili od Craiga. Cher próbowała chronić swojego chłopaka przed hejterami, którzy wskazywali na znaczną różnicę wieku z nim.

„Nasz związek może wyglądać dziwnie na papierze, ale miłość nie zna matematyki” – powiedział Sarkisjan. Mówiąc o cechach mężczyzny, nie szczędziła komplementów. „Jest miły, inteligentny, zabawny… I całujemy się jak nastolatki” – powiedziała gwiazda. Cher była dwukrotnie zamężna i ma 53-letniego syna Chaza Bono z Sonnym Bono i 46-letniego syna Elijaha z piosenkarzem Greggiem Allmanem. Alexander był w związku z 39-letnią byłą dziewczyną Kanye Westa, Amber Rose.

Mają trzyletniego syna Slasha. Po zerwaniu Amber oskarżyła producenta i rapera o romanse z 12 różnymi kobietami, po czym Edwards publicznie przeprosił ją za zdradę. Cher wyjaśniła później, że wiedziała o burzliwej przeszłości chłopaka. „Jestem zakochany, ale nie jestem zaślepiony uczuciami” – cytuje Daily Mail piosenkarz hitu Believe. Wcześniej gwiazda filmu „Czarownice z Eastwick” wielokrotnie przyznawała, że ​​woli umawiać się z młodszymi od siebie mężczyznami. Tak więc Roni Zimmerman była 12 lat młodsza od piosenkarki i aktorki, poznała Toma Cruise’a, gdy miał 23 lata, a ona 38, Richie Sambora z Bon Jovi był 13 lat młodszy od Cher.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: