„Niezręczna sytuacja!” Robert Pattinson wraz ze swoją narzeczoną pojawił się na Met Gali i poznał swoich byłych kochanków

Jedno z największych modowych wydarzeń roku miało miejsce w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Obecna Met Gala dedykowana jest Karlowi Lagerfeldowi – niemieckiemu projektantowi mody, który zmarł w 2019 roku w wieku 85 lat. Robert Pattinson pojawił się na kultowej klatce schodowej obok Suki Waterhouse. Para zaczęła spotykać się pod koniec zeszłego roku, mimo że byli w związku od kilku lat. Po raz pierwszy pojawili się jako para na Met Gala.


Suki wyglądała olśniewająco w przezroczystej beżowej sukni Fendi. Najbardziej kuszące części jej ciała były ukryte pod żywym kwiatowym wzorem i przedstawieniami malowniczych ptaków. Dopasowująca się do figury sylwetka sukni podkreślała smukłą sylwetkę artystki. Gwiazda uzupełniła odkrywczy strój sandałkami na wysokim obcasie ozdobionymi cyrkoniami. Waterhouse zdecydowała się na stonowany makijaż, rozdzielając włosy w kolorze ombre na środku i pozwalając, by wdzięcznie opadały jej na ramiona.


Aktor, który grał rolę Edwarda Cullena w serialu Zmierzch, założył białą koszulę ze złotą szpilką zamiast krawata, a także szykowny czarny smoking Diora, który oprócz spodni zawierał plisowaną spódnicę. Według Daily Mail, czarne czółenka z lakierowanej skóry dodały efektownego połysku wyglądowi Pattinsona. Para nie kryła przywiązania, obejmując się na ścieżce i wymieniając czułe spojrzenia. Suki i Robert są w związku od 2018 roku, ale publicznie starają się nie zwracać na siebie uwagi. Warto zauważyć, że dwie byłe dziewczyny Pattinsona uczestniczyły w tym wydarzeniu jednocześnie. Najpierw na schodach Met Gala pojawiła się piosenkarka FKA Twigs. Aktor spotykał się z nią od 2014 roku, a nawet ogłosili zaręczyny, ale trzy lata później romans wygasł.

Podążając za nią, inny były główny wampir z Hollywood pozował do kamer – Kristen Stewart. Aktorka i modelka nie mogła przegapić Met Gala 2023, ponieważ uważała Karla Lagerfelda za swojego mentora. Robert i Kristen zbliżyli się do siebie na planie Zmierzchu w 2009 roku. W 2012 roku Kristen została przyłapana na romansie z Królewną Śnieżką i reżyserem Łowcy Rupertem Sandersem. W maju 2013 roku Pattinson został zauważony podczas odbierania swoich rzeczy z domu Stewarta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: