„Pierwszy raz dziecka na dworze!” Modelka Karlie Kloss, będąca w drugiej ciąży, zrobiła furorę na Gali Met

30-letnia supermodelka Carly Kloss ogłosiła ciążę podczas spaceru po czerwonym dywanie podczas Gali Met w Nowym Jorku. Wyglądała olśniewająco w eleganckiej czarnej sukni ozdobionej białymi perłami, która była współczesną reinterpretacją sukienki z kolekcji Karla Lagerfelda wiosna lato 1983 dla Chanel. Jej makijaż był wykonany w naturalnych odcieniach, a jej długie włosy były zebrane w schludny kucyk z czarną kokardą. Gwiazda uzupełniła stylizację błyszczącymi kolczykami, pierścionkiem i szpilkami.

Carly uczestniczyła w wydarzeniu ze swoim mężem, 37-letnim biznesmenem Joshuą Kushnerem, który wspierał ją przez całą noc. Pierwsze dziecko pary, syn Levi, urodziło się w marcu 2021 roku. Kloss rozmawiała na czerwonym dywanie o swoim wyglądzie w ciąży z Emmą Chamberlain, mówiąc, że nie jest pewna, jak wystylizować brzuch. Zdradziła też, że jej poprzednia ciąża miała miejsce w czasie pandemii koronawirusa.

Model otrzymał ogromne wsparcie od fanów i innych gwiazd, w tym Katy Perry, Gwyneth Paltrow i Tyra Banks. Carly i Joshua po raz pierwszy spotkali się na afterparty Victoria’s Secret Fashion Show w 2012 roku, a rok później ujawnili swój związek. Oficjalnie ogłosili swój związek w 2014 roku, zaręczyli się w 2018 roku i pobrali później w tym samym roku.

Met Gala, która odbywa się od 1948 roku, to ekskluzywne wydarzenie, podczas którego gwiazdy wspinają się po majestatycznych schodach, by wziąć udział w imprezie bez selfie. Tegoroczny temat brzmiał „Karl Lagerfeld: Beauty Line” na cześć zmarłego niemieckiego projektanta, który przez wiele lat był dyrektorem kreatywnym Chanel, aż do swojej śmierci w 2019 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: