„Sześć lat później”: Co się stało z najgrubszą kobietą świata

Jej nadmierna waga była spowodowana stresem, którego doświadczała jako dziecko

K. Rayford była kobietą, która zasłynęła z otyłości. Była z Florydy. Ważyła 433 funty, ale miała tylko 62 cale wzrostu. Przez długi czas była uważana za jedną z najcięższych przedstawicielek płci pięknej na świecie.

Jej nadmierna waga była spowodowana stresem, którego doświadczała jako dziecko. Zaczęła skubać swój problem psychologiczny. Jeśli chodzi o jedzenie, Katrina wolała słodycze od mąki.
Co ciekawe, jadła w nocy. W rezultacie jej rodzice nie byli w stanie zlokalizować jej odzieży i byli zmuszeni uszyć ją na zamówienie.

Z powodu swojej otyłości dziewczyna nie była w stanie pracować, a całe jej życie było poświęcone rozmowom przez Internet. Katrina rozmawiała z przedstawicielami płci męskiej, prezentując się jako prawdziwa piękność.

Kiedy jej waga osiągnęła 954 funty, trudno jej było wstać z łóżka, a nawet oddychać. Lekarze powiedzieli jej wtedy, że musi schudnąć. Ale nie skorzystała z rady, dopóki nie przybyła do szpitala i nie przeszła operacji. Następnie przeszła na dietę i była w stanie osiągnąć wagę 507 funtów.

Catherine prowadzi teraz aktywny tryb życia. Spotyka się z przyjaciółmi, chodzi na siłownię, a nawet zaczęła odwiedzać basen.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet