Najstarszy syn Toma Cruise’a i Nicole Kidman ponownie zmienił swój wizerunek: jak wygląda i co robi

28-letni syn Toma Cruise’a i Nicole Kidman opublikował nowe zdjęcia w serwisie społecznościowym, który jest teraz zablokowany. Connor chciał jeszcze raz zmienić swój wygląd, zapuszczając dużą brodę. Wcześniej eksperymentował zarówno z krótką, schludną brodą, jak i całkowitym goleniem. Najstarsze dziecko Toma Cruise’a pozuje w pobliżu pola golfowego w nowym ujęciu. Wydaje się, że ma nową i kosztowną rozrywkę.

Connor wcześniej głównie udostępniał zdjęcia, na których wędkuje. To jego ulubione zajęcie i nie jest to dla niego tylko hobby. W rzeczywistości jest to jego źródło utrzymania. Młody człowiek spędza dużo czasu na łodzi rybackiej, przechwalając się swoim ogromnym połowem.

Życie Connora zmieniło się nagle w 2016 roku, kiedy miał 21 lat. Wcześniej był znanym DJ-em w Kalifornii, zarabiając około 5000 $ na każdym koncercie i musiał czekać w kolejce, aby zaprosić go na imprezę. Co więcej, Connor zaczynał jako DJ w wieku 16 lat i odnosił spore sukcesy, ale w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że robi coś nie tak i… drastycznie zmienił dziedzinę swojej działalności. Ale sądząc po zdjęciach, wydaje się być zadowolony.

Connor wstaje o piątej rano, aby łowić świeży połów. Zazwyczaj łowienie trwa około sześciu godzin, a dzieciakowi Toma Cruise’a płaci się około 850 dolarów za zmianę (te liczby podano kilka lat temu; suma mogła ulec zmianie).

Kiedy Nicole Kidman i Tom Cruise pobrali się w latach 90., adoptowali Connora. W tej chwili chłopiec miał pięć miesięcy. Po rozwodzie w 2001 roku aktor upewnił się, że ich adoptowane dzieci Connor i Isabella pozostaną z nim. Wychowywał dzieci w tradycji scjentologów, gdyż jest członkiem tej religii od ponad 30 lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: