„Szukając jedzenia w śmietnikach, mieszkając na ulicy przez siedem lat”. Była modelka została sfotografowana w Los Angeles

Zdjęcia Loni Wilson zdobiły okładki kolorowych magazynów kilka lat temu. Opalona i szczupła blondynka była popularna wśród hollywoodzkich fotografów, którzy gromadzili się, by z nią pracować. Życie Loni zmieniło się drastycznie po ślubie z blondynką.

Loni oficjalnie zakończyła swój romans z aktorem „Słonecznego patrolu”. Jeremy i Loni uśmiechali się do kamery i wydawali się być w dobrym nastroju. Następnie odkryto, że Jeremy wielokrotnie podnosił rękę i kładł ją pod jej kołnierzem. Jeremy stracił panowanie nad sobą po kolejnej kłótni, nie mogąc zapanować nad emocjami.

Loni poinformowała dziennikarzy, że opowieść miała znaczący wpływ na jej zdrowie psychiczne. Loni nagle została bez ukochanej osoby, pracy i ostatecznie mieszkania.

Według źródła Wilson nie był w stanie terminowo opłacić swoich wydatków, przez co została bezdomna.

Modelka od siedmiu lat mieszka na ulicy, szukając jedzenia w śmietnikach. Loni, lat 39, odmawia specjalistycznej pomocy, mówiąc: „Nie chcę spotykać się z przyjaciółmi i nie potrzebuję twojej pomocy”. Wszystko jest ze mną w porządku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: