„Taki prowokacyjny!” Emily Ratajkowski w sukience z ekstremalnym dekoltem pojawiła się na Met Gali

31-letnia modelka jest już „weteranem” MET Gali. Pojawiła się na imprezie w długiej ciemnobrązowej sukience od Tory Burch, ozdobionej perłami i miała półprzezroczystą spódnicę bez ramiączek, która opinała jej smukłą talię i przechodziła w dramatyczny tren.

Sukienka była zgodna z tematyką Karla Lagerfelda i jego charakterystycznym stylem. Emily zdecydowała się zrezygnować ze stanika i nosiła różne błyszczące diamentowe kolczyki oraz małą torebkę ozdobioną piórami. Jej makijaż zawierał przydymione cienie do powiek, lekki rumieniec i błyszczące usta.

Jej włosy były ułożone z czarnej aksamitnej kokardy i krótkiej, potarganej grzywki w hołdzie dla kultowego wyglądu Audrey Hepburn. Fryzurę uzyskano za pomocą przedłużania włosów i lakieru dodającego objętości.

Głównym tematem tegorocznej gali było uhonorowanie spuścizny Karla Lagerfelda, legendarnego projektanta mody, który przez długi czas był dyrektorem kreatywnym marki Chanel, a który zmarł w 2019 roku w wieku 85 lat. Tematem przewodnim wydarzenia było „Karl Lagerfeld: Piękno poza modą”.

Emily i Olivia Wilde prawie miały niezręczne spotkanie na imprezie. Dwie gwiazdy przybyły w odstępie zaledwie kilku minut, po raz pierwszy publicznie, odkąd Emily pocałowała byłego chłopaka Olivii, Harry’ego Stylesa, w Tokio w marcu. Podczas gdy oboje byli przyjaciółmi, napięcie powstało po tym, jak Emily powiedziała w wywiadzie, że źle się czuje z Olivią.

Informator wyjaśnił później, że Olivia była zdenerwowana komentarzami Emily i chciała, aby powstrzymała się od wymieniania jej imienia. Źródło stwierdziło, że Emily powinna skupić się na wychowaniu syna, zamiast spotykać się ze wszystkimi, których spotyka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: