Uciekająca panna młoda: 49-letnia Penelope Cruz przyćmiła wszystkich na MET Gala 2023 w sukni ślubnej vintage

Hiszpańska aktorka wzięła udział w Met Gala-2023 w Nowym Jorku. Wydarzenie było poświęcone nieżyjącemu już legendarnemu projektantowi Chanel, Karlowi Lagerfeldowi. Penelope nie mogła przegapić tej okazji, ponieważ jest wieloletnią ambasadorką francuskiej marki projektowej i bliską przyjaciółką Lagerfelda. Cruz, Dua Lipa, Michaela Coel i Roger Federer współprzewodniczyli wieczorowi.

Z tej okazji gwiazda „Open Embrace” miała na sobie ręcznie robioną antyczną suknię ślubną Chanel. W śnieżnobiałej sukni z kapturem i dużym szalowym kołnierzem z jasnoniebieskiej organzy wyszywanej błyszczącymi cekinami aktorka wyglądała anielsko. Jej wygląd dopełnił srebrny skórzany pasek ozdobiony perłami, inspirowany obrazem z archiwów haute couture, a konkretnie z kolekcji wiosna/lato 1988 domu mody.

Całość uzupełniły sandały na platformie tej samej marki. Biżuterią, którą wybrała Cruz, były srebrne kolczyki koła wysadzane diamentami.

Aktorka zaczesała włosy z przedziałkiem na środku i starannie je ułożyła, nakładając złoty, błyszczący cień do powiek i błyszczącą szminkę.

Przed wydarzeniem z udziałem gwiazd aktorka zwróciła się do Lagerfelda na swoim profilu w mediach społecznościowych. „Mój drogi Karlu, mam nadzieję, że czujesz naszą miłość. Jestem pewna, że ​​o tym wiesz — zauważyła Penelope.

Hiszpanka omówiła swój charakterystyczny wygląd. „Wiedziałem o tej sukience już wcześniej, ale kiedy zdałem sobie sprawę, że będziemy mieli możliwość odtworzenia od samego początku jednej stylizacji Carla z dowolnej kolekcji, wybór był niezwykle trudny, ponieważ uwielbiam wszystko, co kiedykolwiek zrobił”. „Ostatecznie pomyśleliśmy, że musimy wybrać między pięcioma stylizacjami, aby zdecydować – i zdecydowaliśmy, że to jest ten” — powiedział Cruz.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet