Od tajemniczego przystojniaka po siwowłosego brodatego mężczyznę! Jak dzisiaj wygląda Jasper ze Zmierzchu

Jackson Rathbone ma imponującą filmografię, pracując w branży filmowej od prawie 20 lat. Jednak to jego niewielka rola Jaspera Hale’a w „Saga Zmierzch” uczyniła go supergwiazdą. Chociaż jego postać miała bardzo niewiele scen i kwestii, to wystarczyło, by wywrzeć niezatarte wrażenie na fanach serii.

To prawda, że ​​miliony fanów na całym świecie zakochały się w najbardziej tajemniczym wampirze z klanu Cullenów! Nawet dzisiaj, w wieku 38 lat, konta Jacksona w mediach społecznościowych wciąż wspominają o jego „wampirycznej” przeszłości, obok informacji o tym, że jest przede wszystkim szczęśliwym mężem i ojcem. Jego rola Jaspera Hale’a w „Saga Zmierzch” zawsze będzie częścią jego spuścizny.


To pocieszające, że Jackson Rathbone jest żonaty od ponad 10 lat i wychowuje z żoną troje dzieci. Większość zdjęć na jego kontach w mediach społecznościowych poświęcona jest jego życiu rodzinnemu, pokazując przytulne chwile spędzone w domu i częste wyjazdy ze wszystkimi członkami rodziny. Jackson wydaje się cenić swoją rodzinę ponad wszystko i to jest naprawdę godne podziwu.

To prawda, że ​​Jackson Rathbone przeszedł znaczące zmiany na przestrzeni lat i nie przypomina już swoich czasów ze „Zmierzchu”. Możliwe, że jego broda odegrała rolę w tej transformacji. Jak wiemy, zarost może drastycznie zmienić wygląd mężczyzny i nadać mu zupełnie inny wygląd.

Jednak jasne jest również, że Jackson dojrzał i ewoluował jako aktor i osoba, a jego rozwój znajduje odzwierciedlenie w jego obecnym wyglądzie i zachowaniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet