„Zdjęcie, którego nikt nie widział”: Drew Barrymore opublikował rzadkie zdjęcie z Cameronem Diazem

Jak rozkwitła ich przyjaźń

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale więź między tymi dwiema aktorkami sięga tak naprawdę ich nastoletnich lat. Barrymore miał wtedy 14 lat, a Diaz 16!

Najpierw nasze drogi skrzyżowały się w ulubionym przez obie strony miejscu – ja byłem modelem, a ona robiła sobie przerwę od filmowania. Drew pracował w kawiarni, w której często bywaliśmy, a potem zbliżyliśmy się do siebie. Kiedy nasze projekty się pokrywały, Diaz przypomniał sobie mnie z naszych poprzednich interakcji, mówiąc: „Och, pamiętam cię!”, i wtedy nasza przyjaźń naprawdę rozkwitła.

Gwiazdy naprawdę zbliżyły się do siebie w 2000 roku, pracując nad thrillerem szpiegowskim Aniołki Charliego. Zgrany zespół na ekranie stał się zespołem w życiu. Nawet gdy filmowanie dobiegło końca, Drew i Cameron nadal się komunikowali, z których część znalazła się na filmie. Ostatnio Drew Barrymore postanowiła pokazać swoim subskrybentom kilka zabawnych ujęć, które przechowywała w swoim osobistym archiwum. Ci, którzy widzieli zdjęcia, byli nimi absolutnie zachwyceni – nie sposób nie uśmiechnąć się, patrząc na takie jasne, pozytywne chwile!

Ostatnio rosyjskie gwiazdy wspominają dawne doświadczenia. Niedawno muzyk Vladimir Presnyakov Jr. opublikował rzadkie zdjęcie na swoim Instagramie, które przedstawiało go lata temu, gdy był jeszcze z Kristiną Orbakaite i powitali na świecie syna Nikitę.

Aby upamiętnić rocznicę byłego kochanka, artystka zamieściła w sieci zdjęcie swojej rodziny. postanowił podzielić się nim ze swoimi zwolennikami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet