„Tak bardzo jak jej babcia”: nowe zdjęcia księżniczki Charlotte z jej urodzin

Jej ludzie są zachwyceni jej entuzjastycznym charakterem

Pomimo tego, że na ślubie Meghan i Harry’ego była zaledwie małym dzieckiem, księżniczka Charlotte ma teraz 8 lat. Z uroczego dziecka, które wystawiało fotografom język, przekształciła się w porządną małą damę. W tym szczególnym dniu książę i księżna Cambridge podzielili się nowym zdjęciem swojej córki na swoim oficjalnym koncie. Świąteczny portret księżniczki Charlotte był wspaniałym dodatkiem do okresu świątecznego.

Na uroczym zdjęciu Charlotte uśmiecha się, siedząc na białym wiklinowym krześle, ubrana w piękną śnieżnobiałą sukienkę usianą jasnoniebieskimi i różowymi kwiatowymi wzorami. Warto zauważyć, że zdjęcie zostało zrobione przez samą Kate Middleton w rodzinnej rezydencji w Windsorze.

Na niedawno opublikowanych portretach widać, że młody członek rodziny królewskiej bardzo szybko dorósł. Można zobaczyć, jak odrzuca swoje długie włosy na bok, uśmiechając się radośnie, gdy jest fotografowana przez matkę. Porównując zdjęcia z dzieciństwa księżniczki Charlotte i księcia Williama w tym samym wieku, jasne jest, że pewne cechy zostały odziedziczone zarówno po tacie, jak i po babci, takie jak kształt oczu, guzik na nosie itp.

2 maja 2015 roku Charlotte urodziła się o godzinie 08:34 w skrzydle Lindo szpitala St Mary’s w Londynie. Jej imię – Charlotte Elizabeth Diana – zostało ujawnione kilka dni później. Jest trzecim dzieckiem Kate i Williama, po księciu George’u i księciu Louisie, którzy urodzili się w tym samym szpitalu.

Księżniczka Charlotte skończy 8 lat tuż przed koronacją swojego dziadka. Ma towarzyszyć swojemu rodzeństwu, księciu George’owi i księciu Louisowi, podczas ceremonii. Jej zbliżające się urodziny czynią to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. The Times doniósł, że George, król, królowa Consort Camilla i jej dwoje dzieci Charlotte i Louis razem opuszczą Opactwo Westminsterskie po nabożeństwie.

Charles i Camilla będą jechać Golden State Coach, a dzieci w innym powozie. Kiedy dotrą do Pałacu Buckingham, wszyscy wysiądą na ląd, aby zakończyć podróż. Nie jest oficjalnie potwierdzone, że dzieci rodziny królewskiej będą uczestniczyć w wydarzeniach publicznych, zwłaszcza w odniesieniu do księcia Ludwika. W rezultacie nie wiadomo, czy pojawią się na tym wydarzeniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: