„W całej swej chwale!”: Christina Aguilera pokazała swoje piękno w półprzezroczystej sukience

Wokalistka jest naprawdę dumna ze swojej sylwetki

Christina Aguilera i jej narzeczony Matthew Rattler zostali zauważeni razem podczas dziewiątej dorocznej ceremonii wręczenia nagród przełomowych, podczas której młodzi naukowcy zostali wyróżnieni za osiągnięcia w dziedzinie matematyki, fizyki fundamentalnej i medycyny. Chociaż Aguilera sama nie jest naukowcem, była obecna na wydarzeniu jako gość wraz z innymi znanymi osobistościami.

Pojawienie się Aguilery na imprezie przyciągnęło uwagę nie tylko jej obecnością, ale także odważną sukienką, którą miała na sobie, z przezroczystymi wstawkami, które odsłaniały jej figurę. Pomimo nostalgii niektórych fanów za wcześniejszy, szczuplejszy wygląd piosenkarki, Aguilera twierdzi, że jest dumna ze swojego ciała i kocha siebie za to, kim jest teraz.

Szczęście piosenkarki na imprezie zostało dodatkowo podkreślone przez obecność jej wieloletniego chłopaka, Rattlera. Para jest razem od ponad 12 lat i zaręczyła się w 2014 roku, ale nie planują ślubu w najbliższym czasie. Mają wspólną córkę Summer Ryan, a Aguilera ma również syna Maxa z poprzedniego małżeństwa.

Zdjęcia pary na czerwonym dywanie zostały zrobione w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles, gdzie odbyła się ceremonia. Mimo że nie był naukowcem, Aguilera z radością uczestniczył w wydarzeniu i wspierał młode talenty w tej dziedzinie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: