„Moja twarz jest plastikowa!” „Miss World Priyanka” Chopra opowiada o nieudanej operacji plastycznej

Tata Priyanki, Ashok Chopra, który sam jest lekarzem, nalegał, aby jego córka przeszła operację twarzy ponad dwie dekady temu z powodu polipów w jej jamach nosowych. Aktorka pochodzenia indyjskiego nie miała innego wyjścia, jak poddać się zabiegowi. Byłam totalnie przerażona, ale on powiedział, że zostanie ze mną do końca. Trzymał mnie za ręce i dodawał otuchy podczas operacji, co naprawdę pomogło mi odzyskać odwagę, jak opisał Chopra.

Przed operacją dziewczyna osiągnęła już wiele w swojej karierze – od reprezentowania Indii na konkursach piękności po dostanie się do Bollywood. Niestety, nieudana próba usunięcia niegroźnej narośli z nosa postawiła wszystko, co osiągnęła, w niebezpieczeństwie. Myślałam, że polipektomia to drobny zabieg medyczny, ale okazało się, że jest zupełnie odwrotnie. W niefortunnym zbiegu okoliczności chirurg uderzył w mostek nosa, który się zapadł. Od tego dnia zmienił się cały mój wygląd – czułem się, jakbym został zrekonstruowany jako ktoś inny ze sztuczną twarzą, a ludzie zaczęli nazywać mnie „plastikiem”. Chopry”. Wpadłem w głęboką, głęboką depresję ”- wspomina aktorka.

Niestety, z powodu rosnącej sławy została zdjęta z dwóch projektów. To nieszczęście sprawiło, że ludzie obawiali się, że będzie to przyczyną upadku jej kariery. Na szczęście otrzymała wsparcie indyjskiej reżyserki Anili Sharmy. Początkowo miała odgrywać główną rolę w filmach, zamiast tego została zdegradowana do roli drugoplanowej. Priyanka wyraziła wdzięczność reżyserowi za to, że dał jej szansę wykazania się, zachęcając ją do dawania z siebie wszystkiego, nawet w małej roli. Dała z siebie wszystko i udało jej się odnieść sukces.

Następnie celebrytka musiała przejść kilka operacji regeneracyjnych. Jej wygląd zmienił się od czasu, gdy została koronowana na Miss World 2000, ale jakoś udało jej się przezwyciężyć swoje udręki. Ogromna liczba dialogów dotyczących jej budowy ciała i kolorystyki głęboko wpłynęła na jej poczucie własnej wartości i pewność siebie. To, co czyni mnie wyjątkowym, to moja siła. Gdybym próbowała dopasować się do schematu „klasycznie piękna”, stanę się taka sama jak wszyscy i stracę swoją tożsamość. Jak cytuje Daily Mail, jest to coś, czego nigdy nie chciałem robić.

Po przyzwyczajeniu się do swojej twarzy Gingerbread przeniosła się do Hollywood i rozpoczęła udaną karierę. Ilekroć spojrzała w lustro, nie była już w szoku. Jest teraz zadowolona ze swoich niewielkich różnic w stosunku do innych i akceptuje fakt, że jest taka sama jak wszyscy inni.

Patrząc w lustro, przychodzi mi do głowy myśl o schudnięciu. Ale czuję się komfortowo z tym, kim jestem i akceptuję siebie; wady & amp; Wszystko. Moja twarz, moje ciało – to ja i to się liczy. Gwiazda „Cytadeli” podkreśla to uczucie, aby zademonstrować miłość własną.

Wczoraj wieczorem Priyance Chopra towarzyszył jej mąż Nick Jonas na premierze filmu „Love Again” w Nowym Jorku. Jej oszałamiający wygląd sprawił, że szczęki opadły i zwróciła uwagę pary. Aktorka wyglądała olśniewająco w jasnoniebieskiej sukni z odkrytymi ramionami i spódnicą inspirowaną syreną. Chopra uzupełnił efektowną stylizację kolczykami z hula hop i diamentowym naszyjnikiem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: