„Najpiękniejsze krzywe!” Według mężczyzn najpiękniejsza kobieta na świecie wypoczywała nad basenem

Ashley Graham, modelka plus size, została niedawno uznana przez mężczyzn za najbardziej pożądaną kobietę świata. Mimo że nigdy nie charakteryzowała się szczupłą sylwetką, podziw dla niej wzrósł dopiero po porodzie i wadze 90 kg. Gwiazda wylegiwała się przy basenie w swoim domu w Los Angeles, publikując snapy na swoim profilu na Instagramie.

Po ogłoszeniu Ashley jej fani przesłali gratulacje w sekcji komentarzy. Byli jednak krytycy, którzy nie zgadzali się z postem gwiazdy i podnieśli kwestie takie jak „Powinno być dużo pięknych kobiet”, „Nie modelka, ale marzenie” i „Kto powiedział, że lubimy szczupłe kobiety?”., „I Nigdy nie patrzyłem na nadmiernie szczupłe panie. W ogóle mnie nie interesują”.

Różni ludzie mogą mieć różne pomysły, jeśli chodzi o to, co uważają za zdrową i piękną kobietę. Każda osoba jest wyjątkowa i ma własne wyobrażenie o idealnym kobiecym pięknie, bez sztywnych parametrów, takich jak 90-60-90. Ostatecznie to do jednostki należy decyzja, kogo uznają za najbardziej pożądaną kobietę na świecie.

Wygląda na to, że Ashley wywołała dyskusję w Internecie swoimi nowymi zdjęciami, z pytaniem, czy mężczyźni mają słaby wzrok, czy nie.

Jeśli chodzi o stwierdzenie, że Graham jest najbardziej pożądaną kobietą na świecie – choć nie mogę mówić za wszystkich, to z pewnością mogę się z tym zgodzić!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet