Od divy do zaschniętej starszej pani. Jak wyglądała Angelina Jolie w młodości i jak zmieniała się z wiekiem?

Przez wiele lat ikona Hollywood, Angelina Jolie, wyznaczała standardy piękna i wyrafinowania. Miliony kobiet próbowały ją naśladować.

Angelina Jolie skończy w tym roku 47 lat, choć trudno w to uwierzyć. Jolie jest zawsze widziana w stylowych i oszałamiających strojach, które pokazują jej wyrafinowanie.

Angelina Jolie grała różne role od 18 roku życia, kiedy zyskała sławę. Według zdjęć archiwalnych piosenkarka miała zarówno krótkie włosy, jak i wyrazisty makijaż. Co zaskakujące, gwiazda Hollywood pasuje do wszystkich zdjęć, które przymierzała dla siebie.

Wyszła nawet publicznie bez stylizacji i z bardzo małym makijażem na twarzy. Mimo to zawsze była najpiękniejsza i niezrównana.

Co więcej, wiele kobiet zawsze brało pod uwagę odniesienie do Angeliny. Jolie opisuje siebie jako mającą szczupłą twarz, wystające obojczyki, małe nadgarstki i smukłe nogi. Jednak w pewnym momencie gwiazda bardzo schudła i wyglądała na anorektyczkę. Było to częściowo spowodowane chorobą zdiagnozowaną u Angeliny.

Aktorka i modelka stopniowo odzyskuje dawną formę, jednak uroda, którą mogła się pochwalić jeszcze kilka lat temu, wydaje się przygasać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet