„Powrót do poprzedniej formy”: nowy wygląd Adele zaskoczył wszystkich

Fani nie spodziewali się tak szybkich zmian

Przyczyną tego jest niezwykła atrakcyjność piosenkarki, która stała się jeszcze bardziej bogata po znacznej utracie wagi.

Adele opuściła scenę i przestała pojawiać się na imprezach towarzyskich około trzy lata temu. Piosenkarka zdecydowała się wtedy na przerwę w karierze zawodowej po bolesnym rozwodzie z biznesmenem i ojcem jej syna Simona Koneckiego.

Jak to zwykle bywa po rozwodzie, piosenkarka agresywnie zaczęła zmieniać swój wygląd, przy czym największe modyfikacje dotyczyły jej ciała. Adele przekształciła się z nadętej gwiazdy w elegancką łanię z wąską talią w niecały rok.

Metamorfoza brytyjskiej gwiazdy nagle zaskoczyła wszystkich. Wokalistka była zupełnie nie do poznania! W pewnym momencie fani byli nawet zaniepokojeni nadmierną szczupłością Adele.

Artystka w pewnym momencie była, jak mówią, „skórą i kośćmi”, ale stopniowo znów przybrała na wadze. Adele pokazała wynik tego na swoim solowym koncercie w Las Vegas, gdzie pojawiła się na scenie ubrana w czarną aksamitną suknię z odkrytym dekoltem.

Elegancki i wykwintny projekt Schiaparelli podkreślał wąską talię piosenkarza i obfite biodra. Internauci szybko zaczęli spekulować: czy naprawdę Adele znowu zaczęła tyć? A może aksamitny garnitur z dziwnym paskiem dodał jej ciału dodatkowej objętości?

„Adele znowu przytyła”, „Piękna, tylko czemu ma takie szerokie biodra”, „Kim Kardashian by jej pozazdrościła”, „Tak dobrze wygląda w tej figurze, najważniejsze, żeby znowu nie przytyła”, „Nie rozumiem, czy sukienka dodała jej dodatkowych kilogramów, czy naprawdę przytyła”, „Oszałamiająca uroda w jakiejkolwiek formie” – zauważają internauci.

Piosenkarka wielokrotnie twierdziła, że ​​schudła dzięki rygorystycznym ćwiczeniom i starannej kontroli żywieniowej. Adele opierała się wszelkim operacjom czy interwencjom, mimo że pewne różnice w jej wyglądzie stały się oczywiste.

Post „Znowu gruby?”: Nowe publiczne pojawienie się Adele zawstydzony Widzowie pojawił się jako pierwszy na Animalplanetnow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: