„Jak dwie krople wody!”: Jak wygląda córka Reese Witherspoon

To fascynujące, jak geny mogą zdziałać cuda

To fascynujące, jak geny mogą zdziałać cuda, często skutkując uderzającymi podobieństwami między rodzicami a ich dziećmi. 19-letnia Ava Phillippe jest tego najlepszym przykładem, ponieważ jest niesamowicie podobna do swojej słynnej matki, Reese Witherspoon.

Jedno spojrzenie na zdjęcie tej blond piękności przywołuje wspomnienie uroczej i nieco naiwnej postaci z przebojowego filmu „Legalna blondynka” z 2001 roku, którą publiczność uwielbiała.

Serce rośnie, gdy widzi się silną więź między Avą i jej matką, ponieważ często widuje się je razem na imprezach towarzyskich i spotkaniach. Ava ma bystre oko do stylu i mody, co nie pozostało niezauważone przez obserwatorów.\

Jest dynamiczną i kreatywną osobą, zajmującą się projektowaniem, rozwijaniem własnej linii ubrań, a nawet próbującą swoich sił w modelingu, jednocześnie kontynuując studia na Uniwersytecie Nowojorskim.\

Zdolność Avy do równoważenia swoich pasji i zobowiązań jest naprawdę niezwykła i jasne jest, że jest na dobrej drodze, by wyrobić sobie markę w branży modowej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet