„Niesamowite zmiany z ważnego powodu”: matka, jeśli 3 dzieci straciło 55 kg w ciągu roku

Wiele poświęciła dla swoich dzieci

Kelly, matka trójki dzieci mieszkająca w Australii, miała problemy z opieką nad swoimi dziećmi, ponieważ miała nadwagę. Mimo ogromnych trudności nigdy się nie poddawała i dalej dążyła do celu. Historia opowiada o tym, jak ostatecznie spełniła swoje marzenie i o podróży, która po nim nastąpiła. W ciągu jednego roku udało jej się zrzucić ponad 55 kg. I nie było interwencji chirurgicznych i diet. Wszystko okazało się dużo łatwiejsze.

Zaczęła wprowadzać zmiany w diecie, co ostatecznie doprowadziło do niezwykłej przemiany w jej sylwetce. Kiedy urodziła trzecie dziecko, waga pokazała jej wagę 126 kg – coś, czego nigdy wcześniej się nie spodziewała ani nie doświadczyła. Był to dla niej szok i przywołał wspomnienia trudnych czasów.

Desperacko szukała rozwiązania swojego problemu; nie chodziło tylko o cyferki na wadze, ale też o to, żeby sama poradzić sobie z trójką dzieci. Chciała się poruszać i być z nimi aktywna, ale nie mogła tego zrobić przy swojej obecnej wadze.

Frytki i kurczak były dwoma jej ulubionymi daniami, co utrudniało jej zmniejszenie wielkości porcji. Mimo to udało jej się dostosować i odejść od napojów gazowanych, zastępując je wodą mineralną lub zwykłą wodą.

Kiedy przestawiłam się z ryżu białego na brązowy i zaczęłam gotować w domu, zamiast polegać na przekąskach w kawiarniach, powoli zaczęło to pozytywnie wpływać na moje życie.

Aby zapobiec przejadaniu się, przechowywała jedzenie w pojemnikach. Ta praktyka przekształciła się w jej nawyk. Obiecała też, że nie będzie jadła niezdrowej żywności ani nie jadła więcej niż to konieczne, więc na śniadanie wybiera albo płatki owsiane, albo jajecznicę. Eksperyment dietetyczny Kelly pokazał nam, że rezultaty nie zawsze przychodzą od razu, wbrew temu, co obiecują diety. Na lunch i kolację wybrała lekką sałatkę z kurczakiem lub rybą jako głównym składnikiem; na obiad dodała trochę owoców dla dodatkowego odżywienia.

Z czasem zaczęła dodawać ćwiczenia fizyczne, ale nie były to siłownia czy klub fitness, ale taniec na rurze.

Potrafiła zmienić swoje życie i zmotywować innych ludzi. Teraz trudno rozpoznać grubą kobietę, którą była.

Stopniowo zaczęła włączać do swojego stylu życia różne aktywności fizyczne – przede wszystkim taniec na rurze. To pozwoliło jej zmienić nie tylko siebie, ale także zainspirowało wielu innych po drodze. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś była kobietą z nadwagą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: