„Młodszy od rozwodu z Jolie!”: Brad Pitt przyłapany przez paparazzi w stylowym stroju

Były mąż Angeliny Jolie lubi ubierać się niestosownie do swojego wieku. Brad akceptuje swój wiek i unika wypełniaczy, ale woli zwykłe ubrania od formalnych garniturów.

Gwiazda „Szybciej niż kula” wyszła z hotelu w sportowym garniturze. Brad włożył szarą wzorzystą bluzę z kapturem i spodnie z tym samym nadrukiem. Jego obuwie to białe pantofle z płaską podeszwą. Na ramieniu miał brązową skórzaną torbę z długim paskiem.

Pitt nie miał czasu na uczesanie, sądząc po kapturze na głowie. Swój zestaw uzupełnił wielkimi brązowymi okularami przeciwsłonecznymi. Brad radośnie przywitał się z paparazzi, którzy otoczyli go, gdy tylko wyszedł z hotelu.

Fani aktora zareagowali na jego stylowy wygląd. „Świetny strój”, „Wygląda stylowo”, „Brad z każdym dniem młodnieje”, „Myślę, że nadal gra Benjamina Buttona”, „Starzeje się po rozwodzie z Jolie!”, „Najbardziej stylowy i przystojny mężczyzna w Hollywood! ” – ocenili to fani.

W ostatnim Yorku aktor zadebiutował swoim najnowszym filmem „Babilon”, w którym wcielił się w jedną z głównych ról. Bradowi towarzyszyła na premierze jego partnerka z filmu, Margot Robbie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: