„Modliłem się o to przez 20 lat”: matka Jennifer Lopez opowiedziała o swoim ślubie z Benem Affleckiem

Ich ślub nie był niespodzianką dla matki

Nagłe zmiany w życiu osobistym Jennifer w zeszłym roku wzbudziły zainteresowanie opinii publicznej. Aktorka wyszła później za mąż za Bena Afflecka. Lopez miał romans z aktorem zaledwie trzy miesiące po rozstaniu z bejsbolistą Alexem Rodriguezem. Warto zauważyć, że gwiazda przeboju El Anillo na nowo rozpaliła swój związek z aktorem po głośnym rozstaniu w 2004 roku.

Matka piosenkarki stwierdziła jednoznacznie, że ślub pary nie był dla niej zaskoczeniem. Guadalupe nie ukrywa, że ​​zawsze podziwiała Bena i pragnęła jego powrotu. „Wiedziałem, że zawsze będziecie razem, ponieważ modliłem się przez 20 lat” – powiedział Rodriguez.

Jennifer przyznała, że ​​podziwia umiejętności rodzicielskie swojego męża. Według piosenkarki Affleck szybko znalazła wspólny język ze swoimi 15-letnimi dziećmi, Maxem i Emmy. „Jest dla nich fantastycznym ojcem i postacią ojca”. Ma trójkę wspaniałych dzieci, my też mamy trójkę. On jest niesamowity. Robił wszystko, aby dowiedzieć się, co to jest i co to wszystko znaczy, a oni go uwielbiają. Jest przez nich uwielbiany. „Oni go kochają, a ja go kocham” – powiedział Lopez w wywiadzie dla Today, według Daily Mail.

Aktorka utrzymuje ścisłe więzi z rodziną. Lynda Lopez, gwiazda My Pirate Wedding, pojawiła się niedawno ze swoją siostrą.

Linda miała ogromne włosy i żywy makijaż, który był uzupełniony opuchniętymi rzęsami i cielistą szminką. Autorka miała na sobie czarną, jedwabną obcisłą sukienkę z półprzezroczystą spódnicą i pasem ozdobionym kwiatami. Lopez Sr. zmieniła suknię od Ralpha Laurena na bardziej praktyczny zestaw. Jennifer włożyła białą koszulę z marszczeniami, czarne spodnie i welurowe rękawiczki.

Siostry pozowały do ​​zdjęcia na kanapie w przedpokoju. Jennifer zamknęła oczy i wtuliła się w swojego krewnego. „Zbyt wiele nocy spędziłam w tym tygodniu późno” — napisała Linda.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: