„Walka z wagą”: aktorka Delta Burke i jej rozwój na przestrzeni lat

Presja utrzymania nieskazitelnego wyglądu może być przytłaczająca

Pomimo efektownego wyglądu wielu celebrytów, rzeczywistość ich życia często wiąże się z poświęceniem i złamanym sercem. Presja utrzymania nieskazitelnego wyglądu może być przytłaczająca, jak widać w przypadku Delty Burke, byłej królowej piękności, która została hollywoodzką aktorką.

Po wygraniu kilku konkursów piękności w Orlando, w tym tytułu „Miss Florydy”, Delta kontynuowała karierę filmową. W trakcie swojej kariery wystąpiła w ponad 60 programach telewizyjnych i filmach, w tym w pamiętnej roli Susanne Sugarbaker w serialu Designing Women, za który otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy.

Krążyły jednak pogłoski o wyczerpujących warunkach pracy na planie serialu, co Delta otwarcie skrytykowała. Niektórzy uważają, że jej szczerość kosztowała ją rolę, podczas gdy inni spekulują, że jej przyrost wagi nie został zaakceptowany przez producentów, którzy oczekiwali, że obsada będzie spełniać określony standard.

Walka Delty z nadwagą rozpoczęła się w młodym wieku, częściowo z powodu presji społecznej i wymagań świata konkursów piękności. Jej wahania wagi, wraz z jej genetyką i stresem w pracy, doprowadziły do ​​​​diagnozy cukrzycy typu 2.

Pomimo tych wyzwań Delta była w stanie przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem z pomocą swojego męża, z którym była od 31 lat, aktora Geralda McRaneya. Przyjęła rygorystyczny program żywieniowy, częściej badała poziom glukozy we krwi i schudła 20 funtów. Gerald był źródłem wsparcia i zachęty, pomagając jej w dążeniu do celu w zakresie utraty wagi.

W wieku 65 lat Delta nadal wygląda oszałamiająco, a jej majątek szacowany na 3,5 miliona dolarów pochodzi z udanej kariery aktorskiej. Jej historia przypomina, że ​​nawet ci, którzy znajdują się w centrum uwagi, zmagają się z problemami i wyzwaniami w życiu osobistym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet