Shakira w rozciągliwej koszulce i suchych włosach zaszokowała wszystkich

Co stało się z divą po kontrowersjach związanych z Gerardem Piquetem i dlaczego jej twarz była tak zdeformowana?

Shakira, latynoska muzyk, zadziwiła ostatnio świat, gdy włóczyła się po Miami, zupełnie nieprzygotowana na spotkanie z reporterami. Diva wyglądała idealnie „pomarszczona” w fioletowym T-shircie z dziecięcym wzorem, workowatych dżinsach i jasnozielonej torebce przez ramię. Zwróć też uwagę na twarz Shakiry; widoczny jest niewielki obrzęk dolnej części jej twarzy spowodowany zastrzykami, co wskazuje, że zaczęła nadużywać chirurgii plastycznej.

Jednak użytkownicy sieci społecznościowych byli zaskoczeni włosami Shakiry, które wydawały się rozczochrane i niesamowicie suche, jakby nie odwiedzała salonu od miesięcy. Nie jest to nieoczekiwane, biorąc pod uwagę, jak traumatyczny był dla niej rozwód z mężem (Gerard Piquet). Piłkarz chce pozbawić byłej żony praw rodzicielskich, ale jej prawnicy walczą.

Pomimo napięcia Shakira nie przybrała na wadze. Raczej „przeżywa” swój stres poprzez sport, ponieważ trzeba zachować formę do publicznych wystąpień.

Dieta divy od dawna się nie zmienia. Shakira zazwyczaj zjada na śniadanie jedno jajko na twardo z awokado i oliwą z oliwek lub bułkę z sałatą i indykiem, według jej osobistego trenera. Na lunch ogromna sałatka z rybą lub krewetkami, a potem smoothie lub zupa krem ​​z warzyw na przekąskę. Kolacja była podobna do innych posiłków, ponieważ piosenkarka preferowała wieczorem dietetyczną białą rybę z duszonymi warzywami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: