„Kwiaty życia”: jak wyglądają słynne sześcioraczki McGhee w wieku 11 lat

Małżonkowie zawsze marzyli o dużej rodzinie

Pojawienie się nowego dziecka to ekscytujący moment dla wielu par, zwłaszcza pierwsze USG. Dla rodziny McGee była to długo oczekiwana ciąża, która ujawniła niesamowitą wiadomość o szóstce dzieci naraz.

Para starała się o dziecko przez dekadę, więc to było spełnienie marzeń. Byli odnoszącą sukcesy rodziną biznesową, ale co zrozumiałe, zastanawiali się, czy będą w stanie utrzymać tak wiele dzieci.

Po porodzie rodzina wymyśliła kreatywną i porywającą sesję zdjęciową, która stała się hitem w internecie. Wkrótce McGees pojawili się w artykułach prasowych, a nawet w programie Oprah Winfrey, gdzie otrzymali bon upominkowy o wartości 250 000 dolarów dla Walmart.

Następnie współpracowali z Oprah przy własnym programie, dzieląc się swoimi doświadczeniami z wychowywania sześciorga dzieci naraz. Popularność rodziny rosła, a od widzów otrzymywali ubrania i inne artykuły pierwszej potrzeby.

Dzięki ich występowi McGees mogli rozszerzyć swoją działalność i przenieść się do większego domu. Gdy dzieci dorosły, rodzina odtworzyła ich słynną sesję zdjęciową, co było wzruszającym i zabawnym przeżyciem dla wszystkich.

Poprzez swoją historię McGee pokazali, że dzięki bezgranicznej miłości i zaangażowaniu każdy rodzic może zapewnić swoim dzieciom najlepsze możliwe życie, bez względu na to, ile mają dzieci.

Post „Kwiaty życia” Jak wyglądają 11-letnie Gearheady pojawił się jako pierwszy na Animalplanetnow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: