„Ona jest rozdęta jak balon”: 64-letnia Madonna została potajemnie sfilmowana bez filtrów na lotnisku

Madonna ma już 64 lata, w co trudno uwierzyć. Na początek piosenkarka ubiera się w niezwykle modne i momentami wyzywające kreacje. Amerykańska aktorka od dawna twierdzi, że wiek nie ma dla niej znaczenia. W efekcie Madonna chętnie eksponuje w sieci wystawne zdjęcia. Artystka nie boi się publikować zdjęć w gorsetach i siateczkowych rajstopach, odsłaniając wszystkie wdzięki gwiazdy.

Można by przypuszczać, że takie wizerunki nosi tylko do sesji zdjęciowych, choć często można ją widywać na imprezach publicznych czy na ulicy. Ale są takie momenty w życiu Madonny, kiedy nie chce być naga, tylko schować się pod warstwami ubrań, przemieniając się w „kapustę”.

Jedno z takich zdjęć hollywoodzka celebrytka pokazała na lotnisku, na które przybyła w towarzystwie ochroniarzy. Madonna miała na sobie czarną bluzę z kapturem w graffiti, obszerną długą kamizelkę i obwisłe legginsy.

Oczywiście wszyscy początkowo skupili się na wizerunku artystki, który można śmiało zaklasyfikować jako „bum style”, ale potem wszyscy rzucili się na łeb.

Wiele osób zauważyło, że twarz Madonny przybrała kształt rombu, gdy wyszła z samochodu, a jej oszałamiające różowe włosy powiewały na wietrze. Skóra piosenkarki wygładziła się i napięła, kości policzkowe zapadły, dolna szczęka została uwydatniona, a podbródek wyostrzył się. „Twarz jak ryba” komentowali te zmiany internauci. Wygląda na to, że piosenkarka ponownie odwiedziła chirurga plastycznego.

Chociaż popowa sensacja nie mówi otwarcie o operacjach plastycznych, opinia publiczna już dawno zauważyła, że ​​wygląd gwiazdy nieustannie się zmienia, często na gorsze.

Oprócz chirurgii plastycznej Madonna nie ma nic przeciwko edycji swoich zdjęć, aby nawet jej najbardziej zagorzali zwolennicy nie mogli jej zidentyfikować.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet