„Prawdziwa miłość nie zna granic”: jak wyglądają dzieci tej niezwykłej pary?

Prawdziwa miłość jest silniejsza niż jakiekolwiek uprzedzenia

Historia Zacka i Tori nie poruszy nikogo na tej planecie. Chłopaki po raz kolejny pokazali, że prawdziwa miłość jest silniejsza niż wszelkie uprzedzenia i warto o nią walczyć.

Ich romans przypomina baśń, która wydaje się nieprawdopodobna, aby kiedykolwiek się spełniła, ale udało im się ją ożywić.

Zach jest krasnoludem, a jego dziewczyna jest dość zwyczajną kobietą średniego wzrostu i wzrostu. Poznali się na farmie rodziców mężczyzn, gdzie Tori pracowała na pół etatu. Zack od razu zakochał się w uroczej kobiecie, ale był zbyt zdenerwowany, by zrobić pierwszy krok, ponieważ nigdy wcześniej nie był w znaczącym związku.

Mimo to postanowił zaprosić ją na randkę, a para nigdy więcej się nie rozstała. Pobrali się i po pewnym czasie stali się zżytą rodziną, ku wielkiemu zdumieniu krewnych i przyjaciół.

Para rzuciła się, by podzielić się swoją romantyczną historią miłosną w jednym z reality show, które są przeznaczone dla osób niskiego wzrostu.

Para jest teraz niezwykle szczęśliwym małżeństwem, ma trzech spadkobierców, z których najmłodszy urodził się w tym roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: