„Byłbyś zbyt zawstydzony, żeby w nim pływać”: Bella Hadid spacerowała po plaży w małym bikini, pokazując swoją idealną figurę

Problemy zdawały się dosłownie nękać najbardziej atrakcyjną kobietę świata w ostatnich miesiącach. Bella Hadid początkowo skarżyła się na problemy z piciem. Dziewczyna musiała opuścić ubiegłoroczny bal Instytutu Kostiumów z powodu zaostrzenia boreliozy.

Ale na ostatnim zdjęciu w stroju kąpielowym, jednym z ostatnich w sieci, wydaje się być przede wszystkim pochwałą. Możemy śmiało stwierdzić, że sylwetka Belli jest obecnie w dobrej formie. Wydaje się, że właśnie dlatego modelka wybrała model, który odważyłyby się przymierzyć tylko naprawdę pewne siebie dziewczyny.

Bikini, które składa się z dwóch maleńkich kawałków materiału, cudownie podkreślało smukłość Belli, a skomplikowany odcień brązu podkreślał opaleniznę top modelki.

Sam strój kąpielowy składa się z dołu z muszlami w kontrastowym kolorze oraz długich ramiączek z boku i góry, który pozostaje spartański bez ozdób, ale jest całkowicie obcisły i podkreśla biust dzięki fakturze materiału i krojowi.

Pomimo wspaniałego wizerunku Belli na plaży, należy postępować ostrożnie. Zarówno kolor, jak i krój są tak diametralnie przeciwstawne, że tylko prawdziwa supermodelka mogłaby je udźwignąć.

Ale oto akcesorium, które dziewczyna wybrała na swoje wakacje na plaży, prawdziwy symbol następnego sezonu plażowego dla każdego. Szeroka opaska w kolorze kostiumu kąpielowego to świetna opcja do opalania, ponieważ jest zarówno praktyczna (można rozczesać włosy i odsłonić twarz), jak i modna (dodatki do włosów od lat pojawiają się na wybiegach). Zwróć uwagę na szeroką opaskę na głowę – to zdecydowany trend z lat dziewięćdziesiątych i dziesiątych, do którego agresywnie przytaczają się fashionistki.

Fakt, że modelka wybrała tak odważną alternatywę sugeruje, że nie będzie pozostawać w cieniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet