„Od starszej gospodyni domowej do gwiazdy”: 70-letnia kobieta przeszła niesamowite zmiany

Nawet jej własne dzieci nie mogły rozpoznać swojej matki

Mówią, że to Karol był niewierny w małżeństwie, które „uwolniło” młodą księżniczkę. Później rodzina królewska oskarżyła Dianę o niewierność. Wiele osób nie pamięta teraz, jak 75-letnia Camilla wyglądała w młodości.

Spadkobiercy Alli zwrócili się o pomoc do wykwalifikowanej wizażystki. Jak się okazało, kobieta została zaproszona na ślub najstarszej wnuczki. Alla prowadziła życie zwykłej emerytki i już dawno zrezygnowała ze swojej urody. „Ostatni raz nosiłam cienie 15 lat temu. „Nie mam nawet kredki do oczu w mojej kosmetyczce” – przyznała Alla.

Wizażystka odmieniła naszą dzisiejszą bohaterkę nie do poznania. W tej piękniejszej kobiecie trudno rozpoznać 70-letnią gospodynię domową. „Co za piękność”, „Po raz kolejny przekonałam się, że makijaż działa cuda,

„Każdemu możesz tak wyglądać, jeśli chcesz”, „Musisz o siebie dbać”, „Kup tusz do rzęs i paletę cieni dla mamy”, „Możesz to robić, kiedy chcesz”, „Ja nie nie rozumiem, dlaczego musisz tak sobie odpuszczać”, „Taka miła kobieta. Musisz się o siebie troszczyć.”

„Z makijażem dużo lepiej”, „Chciałabym, żeby zawsze tak było” – można przeczytać pod zdjęciami przemienionej 70-letniej Alli. Co myślisz? Podoba Wam się przemiana naszej dzisiejszej bohaterki?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: