„Niechlujna mama”: Jennifer Lawrence została zauważona na ulicach ze swoim noworodkiem

Macierzyństwo bardzo na nią wpłynęło

Jennifer Lawrence to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, stylowych i rozchwytywanych aktorek w Hollywood, ma na swoim koncie „Oscara”, „Złotego Globu”, „Saturna”, „nagrody BAFTA”, a także wieloletnie przyjaźnie i kontrakty z domy mody.


Z tymi regaliami wydaje się, że aktorka powinna stale wyglądać bogato i reprezentacyjnie. To znaczy do czasu, gdy Jennifer została mamą wraz z narodzinami pierwszego dziecka w lutym 2022 roku. 32-letnia hollywoodzka celebrytka nie rozpieszcza swojego dziecka, spędzając praktycznie cały swój wolny czas między filmowaniem do niego.

Oczywiście Lawrence, jak każda matka, nie chciałaby stracić doświadczenia związanego z wychowywaniem dziecka, ale dni są tragicznie krótkie. Świadczy o tym niedawne wyjście aktorki z synem na spacer.

Jennifer miała na sobie luźny sweter, szare legginsy i brudne ciemnoniebieskie buty Uggs, a włosy miała w nieładzie i nieuczesane w niski kucyk.
Na tym zdjęciu hollywoodzka aktorka i gwiazda „Igrzysk śmierci” wydawała się rozczochrana i niereprezentatywna. Wygląda jednak na to, że aktorka nie przejmowała się swoim wyglądem. Najważniejszą kwestią było to, że musiała iść z niemowlakiem, a potem załadować ciężki wózek do samochodu.


Podnosząc dużą rzecz, Jennifer spojrzała bezpośrednio w kamerę paparazzi, a wiele osób komentowało później, jak widoczne były kręgi pod oczami Lawrence’a ze zmęczenia.
Fani byli zaniepokojeni, ponieważ wygląd hollywoodzkiej gwiazdy zaczął się szybko zmieniać, i to wcale nie na lepsze.


„Jaką ma zmarszczkę pod oczami. Biedna Jennifer”, „To strój prawdziwej mamy”, „Czuje się, jakby w ogóle nie spała”, „Nigdy nie widziałam tak niechlujnej Jennifer”, „Ma już sińce pod oczami. Trzeba natychmiast coś z tym zrobić” – komentowali zaniepokojeni internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: