Pogrubiony! Demi Moore, lat 60, opublikowała swoje zdjęcia w kostiumie kąpielowym bez użycia Photoshopa

Demi Moore wielokrotnie powtarzała, że ​​boi się starzenia.

Usta gwiazdy drgają, oczy nie chcą się zamknąć, a jej nierealne zapadnięte policzki na prezentacji Fendi kilka miesięcy temu były przedmiotem dyskusji na całym świecie.

Demi naprawdę może pochwalić się swoim wspaniałym ciałem. Nikt nigdy nie kwestionował pięknej sylwetki Moore’a. Aktorka torturuje się na siłowni kilka lat z rzędu.

Aktorka pojawiła się niedawno w reklamie strojów kąpielowych ze swoimi córkami. Naturalnie wydaje się być w tym samym wieku co Tallulah, Scout i Rumer. Ale to nie jest zaskakujące: umiejętności fotografa i retuszera mogą zmienić każdego w królową piękności. Ale jak się sprawy mają?

Demi podjęła odważną decyzję. Udostępniła swoje zdjęcia z plaży bez Photoshopa na Instagramie (grupa ekstremistyczna zakazana w Rosji) – nie z komercyjnego kręcenia, ale z regularnych wakacji. I pokazała swoim wyznawcom każdy punkt widzenia, zarówno z tyłu, jak iz przodu.

Fani podziwiali szczerość Demi, a także jej 60-letnią sprawność fizyczną. „Jesteś doskonały” – zgodziła się większość komentatorów. To prawda, że ​​niektórzy zauważyli, że twarz Moore’a wciąż była zasłonięta okularami i padającym cieniem. Czy to kolejny nieudany transfer?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: