Zeta-Jones opublikowała selfie ze swoim 78-letnim mężem, które sprawią, że uwierzysz w prawdziwą miłość

Historia miłości Związek 53-letniej aktorki i 78-letniego aktora rozpoczął się 23 lata temu. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a po dwóch latach znajomości para zaplanowała wystawny ślub w Nowym Jorku, który na długo pozostanie w pamięci. Nagrodzeni Oscarem aktorzy powitali syna w 2000 roku i córkę trzy lata później.

Jednak relacje celebrytów w Hollywood nie zawsze były bajką. W 2013 roku para rozstała się na sześć miesięcy, ale potem utrzymywała kontakt.

Małżeństwo Catherine i Michaela wydaje się być od tego czasu coraz silniejsze, a nowe zdjęcia aktorki na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji) są tego tylko wyraźnym dowodem. Aktorka, która grała Zorro w „Masce Zorro” opublikowała serię zdjęć, na których namiętnie całuje swojego starszego małżonka.

Fani pary przybyli, by cieszyć się namiętnymi pocałunkami pary i przesłali aktorom wiele miłych słów.

„Jesteście najlepsi!”, „Wspaniała para”, „Wasze uczucia są takie naturalne”, „Oboje jesteście bardzo piękni”, „Tak bardzo was kocham! Wyglądacie na zakochanych w sobie” – komentowali subskrybenci.

Niestety, nie wszystkie supergwiazdy są w stanie utrzymać swoją miłość i uczucia przy życiu przez długi czas. Nastya Ivleeva, na przykład, pogratulowała mężowi urodzin, a kilka godzin później zasugerowała zbliżający się rozwód. Pomimo faktu, że para była legalnym małżeństwem dopiero od dwóch lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet